Майкл Манн зніме продовження фільму «Сутичка»

Режисер Майкл Манн («Співучасник», «Мисливець на людей») під час івенту видання Deadline у Лондоні, підтвердив, що його наступним фільмом стане сиквел бойовика «Сутичка» 1995 року. Головну роль в ньому може зіграти Адам Драйвер 

Відповідаючи на запитання про те, чи варто чекати продовження «Сутички», Манн відповів: «Так. Ми з [письменницею] Мег Гардінер написали роман ”Сутичка 2”, який вийшов саме в період знімання ”Феррарі”. Книга вийшла дуже хорошою. Тому цей фільм я планую зняти наступним».

Манн працював з Драйвером над своїм останнім фільмом «Феррарі» про життя Енцо Феррарі. Прем’єра стрічки відбулася у вересні на Венеційському кінофестивалі.

Інформацію про те, що Адам Драйвер веде переговори на роль молодого Ніла Макколі, якого в оригінальному фільмі 1995 року зіграв Роберт де Ніро, Deadline опублікувало на початку 2023 року.

За словами режисера на лондонському івенті, вони з Адамом «ще не обговорювали» його появу в майбутньому бойовику.

«Дозвольте уточнити: ми з Адамом ладнали [під час роботи над ”Феррарі], бо знайшли багато схожого між собою. У нас однакова трудова етика, яка насправді є досить жорсткою. Ми сподобались один одному і чудово провели час за спільною творчою роботою».

«Сутичка 2» стане одночасно приквелом і продовженням оригінального філму. Стрічка розповість про головних героїв Ніка МакКолі (Роберт де Ніро), Кріса Шігерліса (Вел Кілмер) і Вінсента Ханну (Аль Пачіно) у молоді роки, а потім покаже, як живуть вцілілі персонажі після подій оригінальної стрічки.

В травні 2020 року стало відомо, що Адам Драйвер зіграє одну з головних ролей у новому фільмі Френсіса Форда Копполи «Мегалополіс». До касту стрічки також приєднались Лоренс Фішберн («Матриця»), Джон Войт («Анаконда»), Наталі Еммануель («Гра престолів») та Форест Вітакер («Хрещений батько Гарлему»).

Коппола працює над «Мегалополісом» вже більше 20 років — режисер сам написав сценарій стрічки ще в 1980-х роках.

«Мегалополіс» розповість про сучасний Нью-Йорк в період фінансової кризи. За словами Копполи, в основі фільму — давньоримський епос, але з фокусом на сучасній Америці. Режисер надихався історією про змову римського патриція Катіліна та його суперечці з Цицероном. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis