Mirage Camp — освітня подія від DTF Magazine для електронних музикантів, вокалістів, сонграйтерів та інструменталістів. Це місце, де в обміні й спільному навчанні народжується нова музика, а навичками та знаннями про роботу сцени діляться її головні герої та інсайдери.

Mirage Camp — освітня подія від DTF Magazine для електронних музикантів, вокалістів, сонграйтерів та інструменталістів. Це місце, де в обміні й спільному навчанні народжується нова музика, а навичками та знаннями про роботу сцени діляться її головні герої та інсайдери.

Проєкт покликаний стати однією з найпомітніших освітніх платформ, що сприятиме розвитку локальної сцени та завдяки якій молоді музиканти, що пов’язують своє майбутнє з Україною, можуть безплатно здобути нові знання, навички, досвід і контакти.

Проєкт покликаний стати однією з найпомітніших освітніх платформ, що сприятиме розвитку локальної сцени та завдяки якій молоді музиканти, що пов’язують своє майбутнє з Україною, можуть безплатно здобути нові знання, навички, досвід і контакти.



7 ДНІВ

50 УЧАСНИКІВ

40+ ІНСАЙДЕРІВ МУЗИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ

20+ ЛЕКЦІЙ І ВОРКШОПІВ

4 МЕНТОРИ

INSPIRATIONAL TALKS

СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ

ФІНАЛЬНА ПОДІЯ В CONCERT HALL

ДЖЕМ-РУМ BURN ENERGY

КІНОПОКАЗИ

ВІНІЛОВИЙ КОРНЕР

ПОПАП З МУЗИЧНИМ ОБЛАДНАННЯМ

ДИДЖИТАЛ-КОМПІЛЯЦІЯ

ВІНІЛОВИЙ РЕЛІЗ

7 ДНІВ

50 УЧАСНИКІВ

40+ ІНСАЙДЕРІВ ІНДУСТРІЇ

20+ ЛЕКЦІЙ І ВОРКШОПІВ

4 МЕНТОРИ

INSPIRATIONAL TALKS

СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ

ПОДІЯ В CONCERT HALL

ДЖЕМ-РУМ BURN ENERGY

КІНОПОКАЗИ

ВІНІЛОВИЙ КОРНЕР

ПОПАП З ОБЛАДНАННЯМ

ДИДЖИТАЛ-КОМПІЛЯЦІЯ

ВІНІЛОВИЙ РЕЛІЗ


MIRAGE CAMP 2024


На сім днів, з 9 по 15 червня, Mirage Camp стане домівкою для артистів, які вже мають досвід, але хочуть структурувати свої знання, здобути додаткову практику та погляд інсайдерів і не бояться виклику — бувши сольними музикантами або учасниками наявного гурту, стати частиною новоствореного музичного колективу з раніше незнайомими, але такими ж авантюрними артистами.


Ключова ідея

Mirage Camp 2024 — взаємодія і створення музики в колаборації.


З 50 учасників, відібраних у трьох напрямках — електронні музиканти, вокалісти/сонграйтери та інструменталісти — організатори сформують колективи, які між собою розподілять ментори. Протягом семи днів учасники навчатимуться, вдосконалюватимуть навички, шукатимуть нові форми й підходи та використовуватимуть найкраще зі свого досвіду, щоб досягти фінальної мети кемпу — створити колективом спільний трек. 

Презентація композицій відбудеться в заключний день кемпу. Усі треки ввійдуть до фінальної диджитал-компіляції проєкту, вибрані вийдуть на вінілі, а їхні автори зможуть зіграти цей матеріал на великій фінальній події Mirage Camp у Concert Hall на Кирилівській, 41.


Фінальний результат — компіляція з треками учасників і вініл з вибраними треками.


ЛЕКТОРСЬКИЙ СКЛАД


Mirage Camp — платформа, що об’єднує в одному місці в один час найактивніших і соціально відповідальних діячів та проєкти України, які поділяють нашу мету — розвиток незалежної української сцени, здатної конкурувати на сучасному музичному ринку. Саме тому серед викладачів — одні з найкращих артистів і представників сцени.

А цього року команда посилюється менторами, які допомагатимуть колективам пройти шлях від знайомства до презентації створеного за час проєкту треку.


МЕНТОРИ


Михайло Бірченко

Лідер гурту Hyphen Dash, засновник лейблу No Time For Swing, учасник музичних проєктів Lucas Bird, Polyvoda, формації FUSION, а також барабанщик проєкту DOROFEEVA.

YUVI

Київська саундпродюсерка, сонграйтерка та диджейка. Займається музикою з шести років; за освітою — викладачка гри на саксофоні. Виступала у клубах Києва, Варшави та Берліна, а також на фестивалях Brave! Factory, «Брудний Пес», «На часі».

Recid

Він же Андрій Д’яченко. Диджей, продюсер, резидент клубу ∄. Видавався на лейблах Arts, Coincidence, Corridor Audio, Nicz і Standard Deviation та виступав на найбільших електронних подіях України, серед яких, зокрема, Схема та Brave! Factory.

noorj

Нурі Ашурова — артистка із класичною музичною освітою, грає на бас-гітарі в гурті Subscum, співає в шугейз-гурті Almaz та виступає під псевдонімом noorj як саундпродюсерка та dj. Кураторка у школі Module Exchange.


ЛЕКТОРИ


МАР’ЯНА КЛОЧКО

Електронна продюсерка, вокалістка та композиторка.

АНАСТАСІЯ ШЕВЧЕНКО

Вона ж СТАСІК. Українська співачка, акторка, телеведуча.

ВІКТОР КОНСТАНТІНОВ

aka Polje. Продюсер, музикант, диджей, засновник лейблу Liky Pid Nohamy.

ЄВГЕН ПУГАЧОВ

Музикант, гітарист у Hyphen Dash, засновник імпровізаційного проєкту Yevhen Puhachov Quartet.

СТЕПАН БУРБАН

Паліндром. Музикант, автор та виконавець пісень. Режисер відеокліпів.

BADWOR7H

Електронний продюсер, диджей, викладач.

ІГОР КИРИЛЕНКО

ака Hidden Element. Саундпродюсер, музикант, художній керівник поп-виконавців та гуртів.

BOGDAN ZAIETS

Cаундпродюсер і диджей, резидент і учасник проєкту Gasoline Radio, викладач Module Exchange.

ОЛЕНА КАРАСЬ

Голос та співзасновниця гурту Тонка, сонграйтерка, акторка дубляжу та вокальний коуч.

NOORJ

Електронна продюсерка, бас-гітаристка, вокалістка та кураторка у школі Module Exchange.

МИХАЙЛО БІРЧЕНКО

Барабанщик, продюсер, лідер гурту Hyphen Dash, засновник лейблу No Time For Swing.

KBT

електронний музикант, мультиінструменталіст, викладач Module Exchange.

ОЛЕКСІЙ ШМУРАК

Композитор, піаніст, саундартист, лектор і викладач, співавтор подкасту про музику «АШОШ».

ОЛЕКСАНДР СЕЛІВАНОВ

Юрист у сфері права інтелектуальної власності. Працює з такими артистами як Артем Пивоваров, TVORCHI, Міша Крупін, Parfeniuk, Wellboy

Список лекторів оновлюється…


У ПРОГРАМІ КЕМПУ


// МУЗИЧНА ІСТОРІЯ ТА ЕЛЕМЕНТАРНА ТЕОРІЯ
// ТЕХНІКИ ВОКАЛУ ТА ЙОГО ОБРОБЛЕННЯ
// ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОДІЇ В КОЛЕКТИВІ
// ФУНКЦІОНАЛЬНА ГАРМОНІЯ, ГОЛОСОВЕДЕННЯ, ІМПРОВІЗАЦІЯ
// СЦЕНІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ І ПЛАСТИКА ДЛЯ АРТИСТА
// МЕДІА ТА САМОРЕПРЕЗЕНТАЦІЯ
// ПОШУК ТВОРЧОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ
// РОБОТА З РИТМОМ І ГРУВОМ
// ЗВЕДЕННЯ І МАСТЕРИНГ
// ЮРИДИЧНА ГРАМОТНІСТЬ, ДИСТРИБУЦІЯ ТА РОЯЛТІ


ДЛЯ КОГО


Електронні музиканти незалежно від жанру, вокалісти і сонграйтери, інструменталісти, незалежно від інструменту, які зацікавлені у створенні нової музики, здобутті знань, взаємодії та роботі в команді.

1. Електронні музиканти

— Із середнім рівнем знань і вмінь.

— З обов’язковим знанням Ableton, можливо інших DAW.

— Вітаються, але не є визначальними для відбору додаткові навички: знання синтезаторів, вокал, гра на живих інструментах, диджеїнг, мультидисциплінарність.

2. Вокалісти і сонграйтери

— Які мають що сказати і хочуть спробувати працювати в групі, знайти однодумців і підтримку творчих ідей.

— Не завадить, але не є визначальним — вміння самостійно записувати драфти у daw, знання музичної грамоти, гра на інструменті.

3. Інструменталісти

— Рівень гри на інструменті від середнього.

— Вітається, але не є визначальним для відбору вміння імпровізувати та пробувати нове, мультидисциплінарність.


ПОДАЧА ЗАЯВКИ


1. Заповнити анкету за посиланням нижче не пізніше ніж 23:59 19 травня (зручніше заповнювати у десктоп-версії).

2. Приєднати до неї демозапис і/або своє музичне портфоліо (відповідні поля ви знайдете в анкеті).

Відібрані музиканти отримають підтвердження з подальшими інструкціями про свою участь до 24 травня включно. Список учасників буде опублікований на цій сторінці та в інстаграмі Mirage Camp.


Q&A


Як відбиратимуть учасників кемпу?

Учасників відбирають на основі заповнених анкет і демозаписів/портфоліо в межах визначених квот для можливості об’єднання в команди/гурти. До відбору залучено організаторів і представників сфери.

Чи є обмеження за віком?

Учасниками можуть бути лише повнолітні громадяни України.

Що робити, якщо я хочу взяти участь у Mirage Camp і рівною мірою вмію писати музику, співати і грати на музичних інструментах?

Ми вітаємо додаткові навички в учасників та артистів. Проте на етапі заповнення анкети на Mirage Camp ви маєте вибрати один з трьох напрямків, за яким подаєтеся. Один аплікант може податися лише в одному напрямку. Якщо ви подастеся в двох чи трьох напрямках, ми будемо змушені анулювати вашу заявку.

Я вже маю свій дует/колектив, чи можемо ми податися всі разом?

Ви можете податись окремо, але склад гурту не буде збережено, навіть якщо всі його учасники пройдуть відбір.

Як формуватимуться колективи? Чи можуть учасники вибирати, з ким саме вони хочуть бути в колективі?

Організатори самостійно формують склад колективів і кількість учасників в кожному з них. Після цього команди розділять між собою ментори проєкту. Тож кожен учасник, перебуваючи в рівних умовах, дізнається склад свого колективу та свого ментора в перший день кемпу. Як ми зазначали, цей кемп для тих, хто не боїться подібних викликів.

Потрапивши до одного ментора, чи можу я консультуватись і радитись з іншими менторами?

Звісно. Mirage Camp не сповідує принципів конкуренції. Кожен з менторів відкритий до спілкування, взаємодії і залюбки поділиться власним досвідом і порадами.

Яких заходів безпеки дотримуватимуться на кемпі?

На території кемпу є облаштоване укриття. У разі оголошення повітряної тривоги лекційні заняття продовжуються в ньому. Інші види занять будуть переноситися за розкладом.

Чи обов’язково перебувати в кемпі протягом усього проєкту?

Так, програма передбачає тиждень вашого повного занурення у проєкт офлайн. Тому ви не зможете покидати територію кемпу, навіть якщо живете в Києві. Уся програма обов’язкова до відвідування учасниками, окрім факультативів.

Я вже брав участь у Mirage Camp у 2021 році. Чи можу я подаватись знову?

Так. Але участь у першому кемпі не надає вам переваги.

Які умови проживання?

Організатори забезпечують учасникам житло, харчування та трансфер з Києва до місця проведення кемпу на початку проєкту і у зворотному напрямку по його завершенню. Для учасників передбачено дво- та тримісне поселення.

Як добиратися в кемп?

Учасники мають власним коштом приїхати до Києва до 6:00 9 червня. Зранку 9 червня буде організовано трансфер до місця проведення кемпу, а 15 червня — у зворотному напрямку. Відібрані учасники отримають докладнішу інформацію.

Яке обладнання треба мати з собою?

Кожен учасник повинен мати власний ноутбук і навушники.

Ви маєте взяти з собою те, за допомогою чого створюєте музику: синти та будь-яке інше обладнання чи музичні інструменти, потрібні для створення треків.

Зокрема, в учасників, що подаються в напрямку «Електронні музиканти», має бути встановлено Ableton. А учасники напрямку «Інструменталісти» мають взяти з собою свій музичний інструмент.

Нагадуємо, що завдання учасників — записати й презентувати музичну композицію.

Якщо у вас залишилися запитання, просто напишіть у телеграм @MIRAGECAMP.

За участі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis