Нове місце: Магазин вінтажного музичного обладнання Closer Connections Shop

Команда київської школи електронної музики Closer Connections відкрила магазин вінтажного та б/у діджейського обладнання, техніки та аксесуарів. Він розташований у колишньому приміщенні концепт-стору 24:00 на Нижньоюрківській, 31, а відкриття відбудеться в суботу, 9 липня. DTF Magazine поговорив із засновником магазину та школи Closer Connections Ромою Кримським та розповідає про проєкт докладніше 

Ідея Closer Connections Shop

«Ідея цього магазину з’явилася ще рік тому — тоді ми хотіли відкрити повноцінний стор з новою технікою, а не лише б/у. Проте не змогли знайти приміщення, а ситуацію ускладнила пандемія коронавірусу, — розповів Рома. — Тож до війни ми нічого так і не запустили, але я продовжував жити з ідеєю відкрити магазин своєї мрії». 

Однак проєкт вдалось реалізувати вже після початку війни. За словами Роми, все трапилось доволі спонтанно, коли стало відомо що у Closer звільнилось вільне приміщення, яке ідеально підходило під магазин.

Він також розповів, що після початку повномасштабної війни багато друзів-діджеїв та студентів виїхали за кордон та шукали, де можна продати чи залишити обладнання: «Власне, так народилась ідея: відкрити магазин з вінтажною та б/у технікою, з сервісом і профілактикою».

Що продаватиметься в магазині

«Окремий напрямок Closer Connections Shop — студійне обладнання, і ми вже маємо досить непоганий комплект. Загалом наша особливість ще й у тому, що у нас усе підключено й охочі можуть безпосередньо на місці протестувати кожен девайс, послухати на різному звуці, а не лише на стандартних студійних моніторах, або ж просто пограти, поджемити і вибрати те, що подобається найбільше», — пояснює Кримський

Серед музичної апаратури, наприклад, вже є мікшерний пульт Condesa австралійської збірки — в Україні є всього дві його копії, влючно з представленою в Closer Connections Shop, а також вінілові та CD-програвачі, пульти, студійні монітори, стійки та синтезатори, наприклад, олдскульний Roland Alpha Juno-1. 

 

Команда також планує зробити окрему зону з Hi-Fi стереосистемами: «У нас вже стоїть пара старих колекційних колонок Bose 1980-х років. Буде акустика від Олександра Рогожина, знакового українського звукоінженера. Також шукатимемо за кордоном рідкісні Hi-Fi колонки». .

Обладнання команда викуповує у знайомих музикантів та студентів школи Closer Connections, а також знаходить через партнерів. Перед продажем всю техніку діагностують та, за потреби, ремонтують.

Надалі в магазині відкриють окремий розділ з модульними синтезаторами від українських виробників, серед яких Костя Лобанов з Dnipro modular, Вадим Грібоєдов з MachineRoom та Crazy Chicken Modular. Роман додав, що частина партнерів вже виготовляє модулі спеціально для продажу в Closer Connections Shop. 

Асортимент магазину також поповнять аксесуарами: навушниками, сумками, голками, щітками та мерчем.

Найближчим часом все наявне в Closer Connections Shop обладнання та аксесуари зберуть в каталог, ознайомитись з яким можна буде в інстаграмі та на сайті. 

Що ще буде у Closer Connections Shop

Крім музичного обладнання та аксесуарів, в магазині можна буде придбати кімнатні рослини київського бренду Plant Factory, меблі для музичної апаратури бренду playeracks, а також вінтажні меблі Sofa Store.

Рома розповів, що у Closer Connections Shop планують проводити лекції та невеликі івенти, зосереджені «більше не на танцях та дискотеках», а на прослуховуванні музики, а також сесії саунхілінга — звукової терапії в комбінації з йогою. 

В червні цього року клуби та заклади на Нижньоюрківській, 31 об’єдналися у громадську організацію «Стрічкоткацька Фабрика» та анонсували запуск нового проєкту «На часі», який стартував 25 червня. Його мета — підтримати українських митців, артистів та власні установи, які «зараз знаходяться у скрутному становищі».

Докладніше про ініціативу ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis