«Усі страхи Бо» став найпровальнішим фільмом A24

У квітні студія A24 та режисер Арі Астер («Сонцестояння») випустили стрічку «Усі страхи Бо» з Гоакіном Феніксом в головній ролі. Тепер зі звіту студії для видання The Wrap стало відомо, що при бюджеті в 35 млн доларів стрічка змогла заробити у світовому прокаті 9,4 млн доларів 

За словами одного з топагентів, близьких до A24, тепер студія планує зменшити кількість власних драматичних проєктів та зосередиться на «більш мейнстримних стрічках». Причиною цьому стали касові невдачі протягом останніх декількох років — так, наприклад, драма «Хвилі» 2019 року заробила в прокаті 2,6 млн доларів при бюджеті в 6 млн доларів.

«Кожен у сфері незалежного кіно розуміє, що A24 має перейти до більш комерційних фільмів наряду зі своєю артхаусною підбіркою», — пояснив анонімний експерт з дистрибуції в коментарі TheWrap.

TheWrap, посилаючись на близьке до студії джерело, пише, що студія не відмовляється від авторських драм попри касові невдачі, а «займатиметься більш масштабними фільмами та серіалами». Зокрема, одним з нових напрямків розвитку для A24 стануть документальні проєкти: студія наразі працює над документальним фільмом про баскетболіста Стефана Каррі для Apple TV+ та серіалом про Періс Гілтон, продюсерками якого виступлять Ель та Дакота Фаннінг.

«Усі страхи Бо» — це третя спільна стрічка режисера Арі Астера та студії A24. Українська прем’єра відбулась 27 квітня.

Сюжет тригодинного фільму розповідає історію підприємця Бо, який страждає від проблем із психікою. Стрічка показує декілька десятиліть життя головного героя (Гоакіна Фенікса).

Разом з Гоакіном Феніксом у стрічці зіграли Натан Лейн («Мишаче полювання»), Стівен Хендерсон («Громадянська війна»), Петті Люпон («Американська історія жахів»), Емі Раян (Lost Girls) і Паркер Поузі («Блейд 3»).

Після виходу в прокат «Усі страхи Бо» отримав неоднозначні відгуки: деякі глядачі назвали його «безсюжетною 180-хвилинною драмою про стосунки з мамою», а інші поскаржились на «нагромадження думок та підтекстів» та відразливі сцени з елементами насильства.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis