Respect My Borders: «Клуб на Кирилівській» та PIECEOFSHIRT створили новий мерч

Команда київського клубу ∄ в колаборації з українським брендом PIECEOFSHIRT показали лукбук нової колекції мерча. Це футболки Respect My Borders у двох кольорах: графітовому та блакитному 

Оверсайз-футболки представлені в розмірах від S до XXL. 

Ключові особливості — фраза Respect My Borders як одне з ключових правил клубу (її також ставлять у вигляді печатки усім відвідувачам ∄) та жовтий смайл.

Мерч презентують 13 жовтня на попап-івенті в Community Cafe на Кирилівській, 45. Разом з новою колекцією, на івенті можна буде придбати інші айтеми PIECEOFSHIRT.

Весь прибуток, виручений з продажу футболок Respect My Borders, перерахують до фонду клубу ∄ — K41 Community Fund. «Клуб на Кирилівській» запустив його у березні 2022 року для підтримки української музичної спільноти.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Community Café (@community_cafe_ua)

Івент супроводжуватиметься сетами від українських електронних музикантів ONSHAIVAN та Reshat.

У вересні DTF Magazine випустив новий епізод міксу DTF Magazine Mix за участі ONSHAIVAN — українського діджея та артиста, засновника формації ХОБОТ. Послухати його можна тут.

Історія бренду PIECEOFSHIRT, заснованого Решатом Братом, почалася 2017 року з магазину вінтажного мерчу, який переріс у бренд із власними дизайнами, головна особливість якого — бутлеги.

Серед найвпізнаваніших речей PIECEOFSHIRT — футболки з благодійного дропу з принтами Stolen Island та «Україна», що обігрують логотипи Stone Island та музиканта Aphex Twin.

Докладніше про історію PIECEOFSHIRT, роботу бренду та його бачення можна почитати в нашому інтерв’ю з Решатом.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis