Гільєрмо дель Торо міг зняти фільм у всесвіті «Зоряних війн»

В інтерв’ю виданню Collider режисер розповів, що написав сценарій стрічки про «злет та падіння» інопланетного персонажа Джабби Гатта з саги «Зоряні війни». Проте, в подальшу розробку фільм так і не направили

«Ідея була в тому, щоб показати злет та падіння Джабби Гатта, і я дуже радів цьому. Ми зробили багато чого, але, зрештою, це не моя власність, не мої гроші, а сценарій став одним з 30, які у фіналі так нікуди так і не потрапляють, — розповів Дель Торо. — Іноді мені гірко через це, іноді ні. Я завжди звертаюся до своєї команди і кажу: Гарна практика, друзі. Гарна практика. Ми створили чудовий світ. Ми створили класні речі. Ми вчимося“». 

Режисер додав, що він намагається «завжди бути вдячним життю» та з будь-яких ситуацій виносити для себе досвід.

«Я довіряю Всесвіту. Коли щось не відбувається, я запитую себе: Чому?. Я намагаюся вести діалог із собою. І чим більше ви пливете проти течії Всесвіту, тим менше ви усвідомлюватимете, куди прямуєте».

В тому ж інтерв’ю Collider Гільєрмо поділився деталями його наступного фільму «Франкенштейн». Це буде третій спільний проєкт режисера з Netflix.

Дель Торо підтвердив участь акторів Ендрю Гарфілда, Оскара Айзека та Мії Гот у фільмі, а також повідомив, що до касту долучився Крістоф Вальц («Безславні виродки», «Спектр»). Останній вже працював з режисером над анімаційним фільмом «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо» для Netflix.

«Ми активно готуємося до знімань, які почнуться в лютому [2024 року]. Я мріяв створили цей фільм протягом 50 років, з моменту як побачив першого Франкенштейна. Я розумів, що фільм потребує багато досвіду та інструментів, яких я не мав 10 років тому. Тепер я досить сміливий або ж безрозсудний або ще щось, тому ми беремося за цю стрічку».

В жовтні 2022 року на Netflix вийшов горор-серіал Ґільєрмо дель Торо «Кабінет курйозів», а 9 грудня 2022 відбулася премʼєра анімаційного фільму «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо».

Останній отримав «Оскар» в номінації «Найкращий анімаційний фільм», а також премію «Золотий глобус» у тій самій номінації.

Події «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо» розгортаються в Італії 1930-х років за правління диктатора Беніто Муссоліні. Головні герої стикаються з фашистським режимом, що посилюється.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis