В MOT виступить Тарас Компаніченко. Це другий спільний перформанс DTF Magazine та Gasoline Radio

В березні DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline провели перший з серії камерних перформансів в MOT — так команди продовжують знайомити з українською музикою, яка часто залишається поза увагою широкої аудиторії. Другий перформанс відбудеться 28 березня — це виступ лауреата премії імені Тараса Шевченка та народного артиста України Тараса Компаніченка

Компаніченко протягом більш ніж 30 років грає на традиційних інструментах та просуває давню українську музику. У виступах він представляє культурну спадщину різних епох та використовує інструменти, які є унікальними навіть для більшості української аудиторії. Для кожного історичного відрізка він підбирає відповідні інструменти зі свого арсеналу: кобзу, старосвітську бандуру, колісну ліру, ренесансну та барокову лютні, бандуру початку XX століття. 

У «Модулі тимчасовості» Компаніченко зіграє програму Carmina belli (в перекладі з латинської — «Пісні війни»). В ній музикант поєднує новітню епіку власного авторства з піснями періоду Української революції 1917—1921 років та традиційними думами. Так музикант хоче підкреслити зв’язок між подіями минулого, які продовжують жити завдяки народним пісням, з випробуваннями та крихкістю сьогодення — ключовою темою артпростору MOT. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MOT | Module of Temporality (@mot.object)

Як потрапити на перформанс

Початок запланований на 19:30. Вхід на подію можливий лише за попередньо придбаними квитками на сайті Concert.ua

Ціна квитка — 200 грн. Всі кошти з продажу квитків йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Особливості відвідування

1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 12:00 до 19:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.

2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов’язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ артиста продовжиться. У випадку остаточного скасування івенту, організатори розглянуть можливість повторної події.

3. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а за необхідності скористатись спеціально облаштованою вбиральнею.

4. Більше про особливості відвідування — на сайті квиткового оператора.

Про спільні етери DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline

Влітку та восени 2022 року DTF Magazine та Gasoline провели ТРИ спільні етери, метою яких було висвітлення української культури. Під час івентів також збирались донати на підтримку волонтерських ініціатив «Лівий берег» та Kyiv Angels. Докладніше про перший етер ми розповідали тут, а про другий, присвячений 31-й річниці Незалежності України, — тут.

Третій, вже міжнародний, етер пройшов у жовтні. Команди DTF Magazine та Gasoline Radio об’єдналися з дружніми амстердамськими колективами — Into The Woods Festival, ADE Hangover, Treehouse та ї.collective — та представили 10 електронних лайвів, які транслювались одразу з Києва та Амстердама.

Що таке MOT?

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій з 27 контейнерів-модулів, протягом трьох місяців відбуватиметься виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє серію публікацій, у якій розповідатиме історію проєкту та знайомитиме з його учасниками.

20 лютого в MOT стартувала серія кінопоказів в колаборації з Docudays UA. Докладніше про програму та фільми ми розповідали в нашому матеріалі.

don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis