Перший погляд: Нова капсульна колекція Uniqlo та KAWS

Японський бренд Uniqlo та вуличний художник Браян Донелі, він же KAWS, створили капсульну колекцію футболок та світшотів для лінії Uniqlo UT. Вона надійде у продаж 7 вересня — в день презентації нового артбуку KAWS 

2019 року, після трьох років співпраці з брендом, KAWS розповів, що тодішня спільна колекція стане останньою. Тепер художник знову об’єднався з брендом на честь релізу своєї спільної книги з видавництвом Phaidon.

Базові футболки та світшоти чорного та білого кольору прикрасили принтами із зображенням фірмових фігурок художника: компаньйона та «найкращого друга» (BFF). На частину речей також нанесли принти з обкладинки артбуку KAWS.

Крім того, клієнти, які придбають і книгу, і один з айтемів колаборації, також отримають одну з лімітованих сумок через плече.

Артбук KAWS стане частиною серії Phaidon Contemporary Artist Series, присвяченої сучасним митцям. Коментуючи колаборацію з Uniqlo художник додав, що створив капсулу «зі своїм давнім партнером Uniqlo, щоб відсвяткувати реліз книги».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UNIQLO UT (@uniqlo.ut)

Придбати футболки та світшоти з колекції UT та артбук можна буде в фізичних магазинах Uniqlo та онлайн на сайті.

В серпні KAWS показав нову локацію свого паблікарт-проєкту HOLIDAY, у межах якого скульптури Донеллі «відвідують» найпривабливіші туристичні місця світу. Він представив нову скульптуру у Прамбанані, Індонезія, посеред комплексу середньовічних буддійських і індуїстських храмів. ACCOMPLICE («Співучасник») — це монументальна рожева фігура висотою 45 метрів.

Проєкт KAWS:HOLIDAY триває з 2018 року за підтримки студії дизайну AllRightsReserved з Гонконгу. За шість років фігура COMPANION («Компаньйон») побувала у найбільших містах та локаціях світу та у стратосфері.

Докладніше про індонезійську роботу KAWS ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis