SI Process та Денніс Аду випустили спільний трек. Слухаємо

Електронний проєкт SI Process барабанщика гурту «ВГНВЖ» Станіслава Іващенко та джазовий музикант Денніс Аду випустили спільний сингл Protea («Протея»). Разом з треком Іващенко представив відео, яке стало його режисерським дебютом 

За словами Станіслава, вони з Деннісом познайомились в листопаді 2022 року на фестивалі Svitanok у Норвегії.

«Нас об’єднала на виступі Ольга Бекенштейн, куратор фестивалю Аm I Jazz?. Ця зустріч та перше знайомство з Деннісом одразу дали розуміння, що ми створимо щось разом. Тому Protea був питанням часу».

Фінальний варіант синглу музиканти створили взимку цього року. SI Process додав, що вони записали декілька варіантів звучання труби у виконанні Денніса, проте вирішили зупинитись «саме на цьому атмосферному повітрі з сурдиною (використовується для приглушення звучання музичного інструмента чи зміни тембру. — Прим. DTF Magazine)».

Назва спільного синглу відсилає до однойменної рослини, яку Іващенко називає «символом мужності та трансформації».

«Саме трансформацію я гостро відчуваю зараз знаходячись тут. Трансформацію думок, енергії, поваги та самоідентифікації. Особисто мене ці звуки повертають до спогадів тихої та вільної ночі Києва, по центру якого їду на велосипеді, відчуваючи прохолодний вітер, нічний спокій, надихаюсь музикою та повертаюсь обіймати своїх коханих дівчат… Мрію про часи, коли це знов стане можливим», — розповів   SI Process. 

Сам сингл та відео до нього музикант назвав «присвятою Києву»: «Це найкраще місто у світі, яке нас всіх об’єднало, захистило, надихнуло, подарувало любов та зробило щасливими. Люблю його та вдячний за все».

У травні SI Process випустив колаборацію з київським музикантом RUSIIICK. Трек музиканти написали в березні 2023, а кліп зняли час концерту SI Process 30 квітня в клубі Closer. Обкладинкою стала картина Іващенка — її музиканти продали на аукціоні, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ. 

SI Process поєднує електро, брейкбіт та IDM. Дебютний реліз, мініальбом Signals, музикант представив у 2020 році. Другий реліз під назвою ЕР/2 Іващенко випустив у червні 2022 на лейблі Salon Imaginalis продюсера і музиканта Koloah.

Денніс Аду — український джазовий музикант, композитор та трубач який грає в жанрах хард-боп та мейнстрим.

У 2017 році Денніс представив дебютний альбом, в записі якого взяли участь музиканти Майкл Діз, Ендрю Гулд, Дмитро Александров, Павло Литвиненко, Лінда О та Майк Карн. На рахунку Аду також колаборації з джазовими музикантами Грегорі Портером, Стівом Слеглом, Ларрі Віллісом та Шеймусом Блейком.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis