Подивіться на виступ Moderat у паризькому Великому палаці

У листопаді 2022 року, після концерту у Парижі, гурт Moderat відіграв таємне шоу у Великому палаці (Le Grand Palais) серед риштувань та будівельної техніки. Будівля закрита для публіки з березня 2021 року через реконструкцію до паризької Олімпіади, що відбудеться у 2024 році. 13 грудня повний запис виступу опублікувала платформа ARTE Concert

«Це було схоже занурення в реголіт (пил, ґрунт, поруйновані скельні гірські породи та інші супутні матеріали) нової планети. Ноги в піску, але відчуття приємніші, ніж від перебування на пляжі, під найбільшим скляним дахом у Європі», — поділилися враженнями Moderat.

Концерт гурту відбувся в межах шоу Passengers — його команда обирає для музикантів незвичні місця для виступу. Так, наприклад, гурт Jungle дав концерт на одній зі станцій паризького метро, а Metronomy — в залі палеонтології Національного французького музею природничої історії. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ARTE Concert (@arteconcertfr)

Moderat — електронний проєкт музиканта Саші Рінга (Apparat) та учасників дуету Modeselektor, створений у 2002 році.

Дебютний лонгплей гурту з однойменною назвою вийшов у 2009 році. У 2013 Moderat представили альбом II, а у 2016 його продовження — III.

Apparat: «Хотів довести собі, що я не заїжджена пластинка»

Через рік гурт оголосив, що ставить проєкт на паузу й повернувся до спільних релізів та виступів 2021.

26 червня 2022 року гурт мав виступити у Києві. Перший їх концерт відбувся у 2016 році у КВЦ «Парковий»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis