Подивіться трейлер драми «Я, Ніна» Марисі Нікітюк

Вийшов перший трейлер стрічки «Я, Ніна» за мотивами реальної історії телеведучої Яніни Соколової. Драму, яку покажуть в кіно 7 вересня, зняла режисерка та поетеса Марися Нікітюк («Коли падають дерева»)

У фільмі розгортається історія Ніни Сокіл — успішної телеведучої, яка дізнається про те, що хвора на рак. Її любов, кар’єра та прихильники зникають, але цей діагноз допомагає зрозуміти, що дійсно є найважливішим у житті Ніни. 

Стрічка складається з художньої та документальної частин. У документальній зіграла Яніна Соколова, а в художній — психологиня і блогерка Ксенія Хижняк та Олексій Тритенко («Я працюю на цвинтарі», «Крути 1918»), який проходить службу в ЗСУ.

Оператором стрічки виступив володар «Срібного ведмедя» Сергій Михальчук («Дике поле», «Поводир»), а музику до фільму написав Антон Байбаков («Залізні метелики», «Брама»). Над монтажем працював Іван Банніков («Люксембург, Люксембург», «Коли падають дерева»).

Світова прем’єра «Я, Ніни» відбувалася в офіційному конкурсі Талліннського міжнародного кінофестивалю «Темні ночі» 2022 року, а українська — на фестивалі глядацького кіно Миколайчук OPEN.

Дебютна стрічка Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» увійшла в наш топ знакових фільмів сучасної України. Його прем’єра відбулася 2018 року у секції Panorama 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю.

З режисеркою та кінодослідником Стасом Битюцьким ми також записали подкаст про феномен українського поетичного кіно. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis