Riot Division випустив благодійну колаборацію. В ній — аксесуари із кіберзахистом

Бренд Riot Division та українська кібербезпекова компанія CyberUnitTech представили спільну благодійну колекцію Cyber Warfare Legion. Всі виручені з її продажу кошти перерахують до президентської фандрейзингової платформи UNITED24 на закупівлю генераторів для лікарень 

В Riot Division розповіли, що Cyber Warfare Legion — це перша колекція бренду, «створена під акомпанемент роботи генераторів». Її мета — «об’єднати дві галузі, дизайн і технології», а назва відсилає до «неформального об’єднання тисяч кіберспеціалістів, які з перших хвилин повномасштабної війни стали на захист свободи та незалежності України». 

Колекція складається з бавовняних футболок, худі з перфорацією та принтом на спині, створеним художником Олегом Семаком.

Акцентом в  Cyber Warfare Legion стали аксесуари із кіберзахистом: сумки-месенджери для ноутбуків і сумки-гаманці для телефонів вироблені із використанням тканини Фарадея, яка блокує електромагнітні сигнали 2G, 3G, 4G, 5G, Bluetooth та Wi-Fi.

«Кожного дня ворог здійснює сотні невидимих атак на українську критичну інфраструктуру та інші об’єкти, які забезпечують функціонування міст та країни в цілому… Дякуємо кожному кібервоїну за вашу працю, за ваш захист. Більшу частину життя ви перебуваєте в тіні, не маючи змоги розповісти про свої тихі подвиги навіть близьким, але ми знаємо, що ви є», — прокоментували реліз колекції в Riot Division.

В команді бренду додали, що це їхня перша колекція, «створена під акомпанемент роботи генераторів».

«Неймовірно складно працювати в сутінках, шукаючи правильний варіант оброблення кишень у худі. Але, водночас це дозволяє зрозуміти, який титанічний труд здійснюють наші лікарі, рятувальники, які в темряві виконують набагато складнішу роботу, розповів Платон Осадчий, стратег бренду Riot Division. — Сподіваємось, що цей одяг подарує людям більше світла. У прямому та переносному значеннях»

Купити речі з колекції Cyber Warfare Legion можна у концепт-сторі Riot Division на Рейтарській, 9 та на сайті бренду з доставкою по світу.

Історія бренду Riot Division почалася в 2010 році, коли його засновник Олег Мороз вирішив створити худі з маскою.

«Споконвічні цілі Riot Division були досить прозаїчними — зробити худі з маскою, в якій було б зручно битися під час футбольних виїздів. Ми їх досягли досить швидко і далі набирали досвіду у виробництві, дизайні, шукали себе та свій стиль», — розповідала в інтерв’ю DTF Magazine команда Riot Division.

Головна особливість бренду — функціональні речі-трансформери.

В травні команда Riot Divivsion повідомила, що змінює формат виходу речей: тепер, замість класичних сезонних колекцій, бренд випускає «оперативні дропи». 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis