Ruslan Baginskiy випустив першу колекцію прикрас

Український бренд Ruslan Baginskiy представив новий дроп «Скарби», що складається із восьми прикрас ручної роботи, плетених з бісеру. Для створення прикрас «в наївному стилі» бренд використав традиційну для української культури техніку плетіння з бісеру — на створення одного айтему йде до 22 годин

This publication is also available in English

Колекція складається з сережок у шести різних комбінаціях, двох пар підвісок: у формі соняшника або чорнобривця, поєднаних з монограмою RB, а також масивного різнокольорового намиста. Окрім бісеру, у колекції використали срібло для застібок.

«Перший ювелірний дроп розповідає про спогади, які ми колекціонуємо через пам’ятні для нас об’єкти, наші особисті скарби, — йдеться в пресрелізі. — Відшліфовані морем камінці, зібрані на пляжі в останній день подорожі, чи засохлі квіти, що ми знаходимо в давно прочитаних книжках, куплених випадково десь в сувенірних магазинах». 

Для самого Руслана Багінського ця колекція — «про відчуття літа, яке завжди з тобою». До того ж за його словами, «ювелірна лінія — зрозумілий і логічний крок у розвитку бренду», і цей дроп «стане частиною набагато більшої історії». 

В основі створення прикрас — робота з бісером, традиційна для українського декоративного мистецтва. За допомогою кутюрних технік Ruslan Baginskiy «додає їй нової цінності та нового значення».

«Скарбами в українській мові, в українській літературі традиційно називали прикраси, коштовності, але разом з тим – це будь-яка річ, з якою ми відчуваємо емоційний зв’язок, все те, що становить для нас цінність»,— пояснює дизайнер.

Колекцію вже можна купити на сайті. Ціни на прикраси стартують від 240 доларів.

«Скарби» також представлять в шоурумі бренду під час Тижня моди в Парижі, що йтиме з 25 вересня по 3 жовтня.

Раніше Ruslan Baginskiy вже створював прикраси для окремих колекцій бренду.

2020 року до колекції TSVIT увійшли золоте кольє та сережки, натхненні скіфським золотом. Ювелірні аксесуари також лягли в основу двох колекцій The Hat 2021 та 2022 року: в комплекті з капелюхом йшли брошки, сережки та заколки для волосся.

У травні 2023 року дизайнер Руслан Багінський створив спеціальну брошку для візиту Олени Зеленської в Букінгемський палац.

У червні 2023 року Ruslan Baginskiy став переможцем французької фешен-премії ANDAM Fashion Award-2023. Бренд українського дизайнера Руслана Багінського переміг в категорії «Аксесуари» (Accessories Prize).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis