Ruslan Baginskiy отримав французьку фешен-премію

Ruslan Baginskiy став переможцем французької фешен-премії ANDAM Fashion Award-2023. Бренд українського дизайнера Руслана Багінського переміг в категорії «Аксесуари» (Accessories Prize). Окрім Ruslan Baginskiy на перемогу в «Аксесуарах» претендували ювелірні бренди Panconesi з Парижа й Alighieri з Лондона

Організатори ANDAM Fashion Award описують Ruslan Baginskiy як «сімейну компанію, що втілює тепло, чесність та самовираження, і заохочує різноманітність та стійкість».

Переможець кожної категорії ANDAM Fashion Award отримує можливість роботи з ментором, представником фешен-індустрії, що протягом року працюватиме з дизайнером, допомагаючи з розвитком бренду. У категорії аксесуарів таким наставником став віцепрезидент дому моди Hermès Гійом де Сейн.

Премія ANDAM (Association Nationale pour le Developpement des Arts de la Mode — Державна асоціація розвитку мистецтва моди) заснована 1989 року Наталі Дюфур як спільний проєкт Міністерства культури Франції та організації Defi Mode. Спочатку до конкурсу допускали виключно французьких дизайнерів, та з 2005 таку можливість отримали дизайнери з усього світу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis