Салехі Бембері став креативним директором нової лінії Crocs

Crocs призначила дизайнера Салехі Бембері креативним директором нової лінії Crocs x Pollex Pod, пишуть Highsnobiety та Hypebeast. Вони вже підписали контракт на два роки, а для Crocs — це перше подібне партнерство

Crocs почали співпрацювати з Салехі Бембері в 2021 році. Дизайнер розробив нову авторську модель сабо Pollex Clog, виконаних у вигляді відбитка його пальця. У 2022 році бренд представив в колаборації з дизайнером кілька нових колорвеїв, кожен з яких розпродавався протягом перших кількох хвилин чи годин після виходу у продаж.

Тепер Бембері представлятиме нові моделі та кольори вже існуючих силуетів в межах власної лінії Crocs x Pollex Pod.

«Ми існуємо в ландшафті співпраці сьогодні щось є, завтра це зникне, тому справжня цінність полягає в довгострокових відносинах, що ми і зробили. Хороший дизайн поєднує в собі стриманість, утилітарність та красу, а Pollex Pod демонструє це, успішно поєднуючи в собі ідентичність бренду Crocs з ідентичністю мого власного бренду», — прокоментував призначення Салехі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений HYPEBEAST Kicks (@hypebeastkicks)

Знайомтесь з Салехі Бембері: снікер-візіонер, який працював для Yeezy, Versace та New Balance

«Протягом багатьох років співпраця та партнерство були основою стратегії нашого бренду, і ми дуже пишаємося тим, що вдалося створити в партнерстві з Салехі, — прокоментувала співпрацю президент бренду Crocs Мішель Пул. — Його унікальний підхід до дизайну приніс щось нове нашим звичним формам та дозволив залучити нову аудиторію. Ми раді продовжити це партнерство та розширити його новими силуетами».

В березні 2023 року Салехі вже тизерив одну з майбутніх моделей Crocs x Pollex Pod. Дизайнер вирішив замінити класичні клоги бренду на шльопанці, але лишити при цьому фірмовий рельєфний дизайн з відбитком пальця.

Інші моделі планують представити навесні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Salehe Bembury (@salehebembury)

Салехі Бембері — колишній віце-президент чоловічої взуттєвої лінії Versace та колишній взуттєвий дизайнер Yeezy. Працюючи у Versace Бембері розробив один з найпопулярніших силуетів бренду Chain Reaction.

Дизайнер також тісно співпрацює з New Balance — на його рахунку вже чотири колаборації з брендом. Докладніше про останню ми розповіли в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis