Що покажуть на онлайн-фестивалі короткометражних фільмів «7+7»

Щовівторка до 3 листопада на сайті 7plus7.takflix.com відкриватимуть безкоштовний доступ до двох короткометражних фільмів від провідних режисерок України та Великобританії. Загалом покажуть 14 стрічок за різними жанрами: від авангардних експериментів до сучасних драм. Фестиваль фокусується на збільшенні видимості жінок-режисерок в сучасній кіноіндустрії та популяризації цінностей рівноправ’я, інклюзії та взаємоповаги

Програма фестивалю:


«Фітнес перемагає:

4/20 струнких дівчат»

реж. Мері Філд

«Полуденні тенета»

реж. Майя Дерен

«Я хочу стати секретаркою»

реж. Сара Вуд

«Жінці про жінку»

реж. Ївга Григорович

«Ендо-кінець»

реж. Еліс Сібрайт

«Офелія»

реж. Кіра Муратова

«Тіло красиве»

реж. Нгозі Онвура

«Бузок»

реж. Катерина Горностай

«Після розставання

реж. Аннет Кеннерлі

«Зв’язок»

реж. Жанна Озірна

«Чого вона хоче»

реж. Рут Лінгфорт

«Я та моя кремезна дупа»

реж. Єлизавета Письма

«Весела Ніч»

реж. Маріель Д’ансембург

«Пелюшковий торт»

реж. Анастасія Бабенко

Кадр з фільму «Тіло красиве»

В рамках фестивалю відбудуться серія безкоштовних освітніх подій, участь в яких візьмуть режисерки Катерина Горностай, Ірина Цілик, Жанна Озірна, кінокритикиня Дарія Бадьор, культурологиня Ольга Брюховецька, кінознавець Олексадр Телюк, продюсерки Юлія Сінькевич, Олександра Костіна та Валерія Сочивець з України, а також британські дослідники і практики кіноіндустрії.

Всі події транслюватимуться на сторінці у Facebook українською і з синхронним перекладом англійською на Youtube. Перша подія «Cherchez la femme: слово кураторів “7+7”» вийде 14 вересня о 18:00 з режисеркою та засновницею онлайн-кінотеатру Takflix Надією Парфан і артидректором та співзасновником London Short Film Festival Філіпом Ілсоном. Модерувати подію українською буде продюсер Ілько Гладштейн із синхронним перекладом англійською. 

Takflix — онлайн-платформа для легального перегляду українського повнометражного та короткометражного кіно. Вона вперше запрацювала 31 грудня 2019 року. Спільно з Takflix протягом двох років реалізувалися проєкти OIFF Flashback, Coming out of isolation 2.0 та XV Дні польського кіно. 

Слідкуйте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis