Київський клуб ARSENAL XXII призупиняє роботу. Ми дізналися чому

В інстаграмі клуб ARSENAL XXII оголосив, що «йде на ретріт», тобто тимчасово зачиняється, на локації колишнього заводу «Арсенал». 14 жовтня в клубі пройде фінальна вечірка в колаборації з київською формацією LABORATORIUM. DTF Magazine поговорив з командою ARSENAL XXII та розповідає докладніше про рішення 

За словами засновника та співвласника клубу Дениса Пінчука, наразі клубу «важко існувати у своєму форматі», а основною причиною назвав неможливість поєднувати різні аудиторії, які «раніше не перетинались між собою». Він додав, що «ARSENAL XXII повернеться та переродиться, але коли точно — поки невідомо».

«Нажаль, клуб не приносить прибутку та не розкриває власний потенціал. Призначення та ідея цього проєкту початково були іншими. Наразі все інакше: два світи, день та ніч, зіткнулись і мають перетинатись з аудиторією інших закладів. Часто це викликає дисонанс, тому стало важче створювати необхідний вайб».

Денис уточнив, що ARSENAL XXII та бар «Вогник», що ділить з клубом одне приміщення, відкрились в період пандемії коронавірусу, потім зіткнулись з повномасштабною війною, через що мали «постійно адаптовуватись» до зовнішніх умов.

«Це не вплинуло на кількість івентів, проте на їх якість та атмосферу — так. Особливо під час повномасштабної війни, коли людям важко перемикатися та знаходити сили себе розважити. Деякі люди й досі не змогли цього зробити. А ще понад 70% нашої аудиторії наразі перебуває закордоном. Це теж важливий фактор. “Вогник“ починає дихати і ми відчуваємо, що йому теж час змінюватись. В нього починається нове життя».

Наразі команда ARSENAL XXII розглядає варіант продовження проєкту в онлайн-форматі. За словами Пінчука, в них «вже є певні ідеї», проте деталі перезапуску клубу він поки не розкрив.

Про фінальну вечірку

Вона відбудеться 14 жовтня на території ARSENAL XXII. Організацією івенту команда клубу займається разом з київським об’єднанням LABORATORIUM, яке також відповідатиме за візуальну частину.

В лайнапі заплановані сети українських електронних музикантів Cold Altair, Human Margareeta, KAMA b2b Tatyana Sergeevna, Spalah b2b Zapadenec, Sasha Trey та Sasha Storm.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ARSENAL XXII (@arsenal.xxii)

Початок запланований на 16:00. Придбати квитки можна за посиланням.

Клуб ARSENAL XXII відкрився влітку 2021 року на території колишнього заводу «Арсенал», де наразі реалізується проєкт Kyiv Food Market. Клуб позиціювали як «метакультурний майданчик для творчих колаборацій».

«Ми створили простір, відкритий для будь-яких творчих експериментів як у музиці, так і в будь-якому іншому виді мистецтва. Озираючись на історичний контекст будівлі як кузні зброї, ми дійшли до визначення культурної кузні, яка відображає наше бачення проєкту, оскільки музика є найсильнішою зброєю сучасності», — пояснювала команда ARSENAL XXII в інтерв’ю DTF Magazine 2021 року.

В музичному плані ARSENAL XXII орієнтувався на кілька напрямків: хаус, техно, ейсід та електро, проте основний акцент команда робила на запрошених артистах. Так на вечірці-відкритті сети зіграли німецький дует FJAAK, а також діджеї та продюсери Etapp Kyle та Daria Kolosova.

Докладніше про проєкт ARSENAL XXII, музику та локацію команда клубу розповідала в бліцінтерв’ю DTF Magazine. Почитати його можна тут.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis