Слухайте новий мініальбом електронного проєкту Hidden Element

Hidden Element, електронний проєкт українського музиканта Ігоря Кириленка, випустив новий мініальбом Differences. До нього увійшли сім треків, записаних під час повномасштабного вторгнення

Вони стали продовженням попереднього релізу Hidden Element — Ranges, представленого в листопаді 2022 року. Один з синглів, Bulo, створений в колаборації з українським музикантом та фронтменом The Gitas Сашею Чемеровим.

Новий мініальбом присвячений коханню, родині, друзям, стосункам та розставанням. В ньому музикант також говорить про неоціненні речі, які часто залишаються непоміченими, та про безповоротну втрату важливих людей.

«У Differences поєднується сентиментальний настрій і енергійний вайб, які змінюють один одного», — пояснив Hidden Element.

Обкладинку релізу створив український художник Мітя Фєнєчкін. За словами Hidden Element, зображення «повністю передає його ті почуття та емоції, які він переживав під час написання цих треків».

20 червня Hidden Element випустив сингл Illyah, що увійшов до Differences, а також лайв-відео з квітневого камерного перформансу в артпросторі MOT. Там він вперше представив трек.

«Illyah — це дуже персональний та інтимний трек. Він присвячений людині, яка віддала своє життя за свободу України, — розповідає в коментарі DTF Magazine Ігор Кириленко. — З цією людиною я працював та створював музику».

За словами музиканта, під час написання треку він багато спілкувався із братом загиблого, і переніс у композицію свої емоції та переживання: «Я хотів би, щоб ця музика спонукала людей трошки більше цінити те, що вони мають зараз — близьку людину поруч, кохання, життя, свіже повітря тощо. Схожий посил я і ніс на виступі в МОТ — усе тимчасове і швидкоплинне. Інколи ми і не уявляємо наскільки».

Hidden Element — електронний проєкт, заснований київськими музикантами Ігорем Кириленком та Нілом Тарасовим у 2011 році. На початку 2021 року Ніл покинув дует, а Ігор почав розвивати проєкт сольно.

В музиці він поєднує брейкбіт, техно та ембієнт, а в роботі надихається здебільшого саундтреками до класичних науково-фантастичних фільмів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis