У новому епізоді подкасту розповідаємо історію хайпу навколо Balenciaga

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. Героєм сьомого епізоду став французький дім моди Balenciaga.

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts.


007. Оверсайз та потворність: Як Balenciaga влаштував переворот у моді

За останні декілька років Balenciaga досяг піку популярності та став одним із найбільш продаваних брендів. Він запустив моду на «потворні» кросівки, оверсайз та надмірний брендинг, знімає кампейни у вигляді іронічних відео та експериментує з презентаціями колекцій. Проте мало хто знає, що Balenciaga працює вже понад сто років, а першими одяг бренду почали носити іспанські аристократи та члени королівських родин.  

Розповідаємо про те, як Balenciaga вдалося стати культурним феноменом та задати нову естетику у моді. 

Детальніше про випуск: 
  • Коли та як заснували Balenciaga i чому його засновник з часом розчарувався в модi та закрив бренд?
  • Що відбувалось з Balenciaga до хайпу навколо нього? 
  • Як креативний директор Демна Гвасалія перевернув догори дригом естетику дому моди з 100-річною історією, а його почали носити підлітки та хайпбісти?
  • За що речі Демни люблять і водночас ненавидять?
  • Як з’явились ті самі «потворні» кросівки Balenciaga Triple S, які заполонили ледь не весь світ?
  • Та що відбувається з Balenciaga останнім часом і чому його речі стають ще дивнішими та експериментальними?


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його створила Зореслава Пенделюк. Завантажуйте кавер вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 18 серпня. Правила участі — читайте тут.


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — @imyourtatko. Правильна відповідь на запитання з шостого подкасту — «Одержимість».

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons, а в четвертому — з музикантом та актором Дональдом Гловером, а п’ятий присвятили дизайнеру Рафу Сімонсу

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis