Перший погляд: Новий дроп Baefaction — жіночого бренду від команди Syndicate

Київський жіночий бренд Baefaction, який команда Syndicate запустила у 2021 році, представив новий літній дроп. Купити речі вже можна в магазині Syndicate на Рейтарській 21/13 та на сайті 

В колекцію ввійшли базові купальники у чотирьох кольорах та оверсайз-штани baggy pants, укорочені сорочки, деструктивні сукні зі швами «навиворіт», шовкові сарафани та боксерські шорти з попліну та оверсайз-джинси.

За словами команди, нові речі — це невеликий «перехідний дроп», після якого вони представлять вже повноцінну осінню колекцію.

Baefaction запустився в червні 2021 року. Коментуючи дебютну колекцію, дизайнер Ірина Василевська розповідала, що окремий жіночий бренд вони створили «для більш точного позиціонування та якісної роботи з різними аудиторіями».

«В Syndicate ми завжди робили жіночі речі, а серед аудиторії було багато дівчат. Але його позиціонування як чоловічого та унісекс-бренду не давало можливості розширити цю лінію, тому й виникла ідея вивести жіночий одяг у Baefaction».

Baefaction не має конкретної концепції. У команді кажуть, що будуть «експериментувати зі стилями» та планують випускати по кілька колекцій за сезон.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis