Створити нове майбутнє: як Tommy Hilfiger і Timberland розвивають сталу моду

2021 року Tommy Hilfiger і Timberland уперше об’єдналися, щоб створити одяг, який відповідатиме вимогам сталої моди, та примножити внесок один одного в збереження довкілля. Обидва бренди мають чималий досвід в упровадженні ініціатив і технологій, що зменшують екологічне навантаження модної індустрії на планету. Ці знання вони реалізували у новій спільній колекції TOMMY x TIMBERLAND, яку вже можна купити в Україні. 

DTF Magazine і MD-Fashion, що представляє в Україні обидва бренди, знайомлять з колекцією та розповідають, як Tommy Hilfiger працює на власну сталість і про особливість спільної з Timberland зимової колекції

 

 

 

 

 


Про капсульну колекцію TOMMY x TIMBERLAND Drop 2

Про капсульну колекцію TOMMY x TIMBERLAND Drop 2

«Два модні бренди не врятують світ. Попереду багато роботи й довгий шлях. Та ця колаборація має зробити нас на крок ближче до світу без відходів», — кажуть Tommy Hilfiger і Timberland.
Українськими героями кампейну стали танцівниця і викладачка тверку m.a.m.a.s.i.t.a, блогер Олександр Кутишенко, співак Антон Савлєпов та актриса Марія Кондратенко.

Герої українського кампейну — m.a.m.a.s.i.t.a, Марія Кондратенко, Антон Савлєпов та Олександр Кутишенко. Колекція Tommy Hilfiger х Timberland доступна в Україні онлайн.

Саме силуети 1990-х переосмислює перша колаборація брендів, доповнюючи їх новітніми технологіями, що роблять одяг більш комфортним, а його виробництво менш обтяжливим для земних ресурсів. Зимовий дроп став її другою частиною.

Головний принцип, яким керувалися бренди працюючи над дропом, — створити одяг, який прослужить довго, а його виробництво мінімально позначиться на довкіллі.

Для цього, як зазначають бренди, вони вдалися до інновацій.

Щоб скоротити кількість відходів, у якості наповнювача для пуховиків використали обрізки сорочок Tommy Hilfiger Ithaca. Їх, до речі, видно крізь напівпрозорий матеріал.

Антон Савлєпов та Марія Кондратенко в речах з колекції Tommy Hilfiger х Timberland

Парки ж затонували натуральним рисовим фарбником, щоб зробити річ яскравою й насиченою.

Також у виробництві використали надійні матеріали, щоб одяг служив довше. Пальто, куртки й штани виготовлено з міцної тканини black label GORE-TEX.

Для взуття використовували каучук, який отримали нешкідливим для природи методом — без вирубки дерев.

Вся шкіра для нового дропу вироблена на регенеративних фермах, які послуговуються методами відновлення та слідкують, щоб ґрунти поглинали вуглець і не втрачали вологу, а також відроджують біорізноманіття.

Колекція Tommy Hilfiger х Timberland доступна в Україні онлайн.

TOMMY HILFIGER ТА ЙОГО ЕКОПРОЄКТИ

TOMMY HILFIGER ТА ЙОГО ЕКОПРОЄКТИ

2012 рік

Tommy Hilfiger не обмежується лише екологічними колекціями в питанні сталого розвитку.

2012 року бренд започаткував у своїх магазинах LED-програму: застаріле металогалогенне й флуоресцентне освітлення заміняли на світлодіодне. Завдяки подовженому життю світлодіодів Tommy Hilfiger удалося зберегти понад 350 тисяч лампочок за 8 років.

Нові магазини бренду в Північній Америці послуговуються тепер лише світлодіодами. Під сучасний тип освітлення переобладнали й 85% європейських точок PVH (корпорація, якій належить Tommy Hilfiger. — DTF Magazine). Половина закладів PVH в Європі використовує електроенергію з поновних джерел.

Tommy Hilfiger також створив збірник правил і рекомендацій щодо скорочення викидів парникових газів. Документ мають використовувати всі європейські магазини, офіси й склади бренду.

2018 рік

Вийшла перша з чотирьох колекцій з пілотом Формули-1 і фанатом моди — британцем Льюїсом Гамільтоном.

Її було на 25% зроблено з екологічних матеріалів, а останню — Tommy x Lewis x H.E.R 2020 року — уже на 75%. До створення колекції долучилася й співачка H.E.R: вона розробила жіночу лінію, а Льюїс — чоловічу. Речі пошили зі стовідсоткової бавовни (компанія позиціонує органічну бавовну як екологічний матеріал), та переробленого деніму.

За екологічність колекції відповідала компанія South Pole — лідер екологічних ініціатив. Разом вони розробили стратегію з нейтралізації приблизно 1591 тонни викиду вуглецю.

2018 року разом з материнською компанією PHV Tommy Hilfiger долучився одразу до кількох екологічних проєктів. Вони підписали We Are Still In — декларацію, що підтримує Паризьку кліматичну угоду; угоду з Хартією індустрії моди щодо кліматичних дій — ініціативу ООН, спрямовану на досягнення до 2050 року нульових відходів в індустрії моди. Також бренд підтримав глобальну ініціативу RE100: забезпечувати стовідсоткове постачання поновної енергії на всіх власних та експлуатованих об’єктах до 2030 року.

2019 рік

Tommy Hilfiger випустив колекцію джинсових речей, створених з переробленої бавовни.

Бренд використав виробничі залишки тканин, нитки з перероблених пластикових пляшок та екологічні ґудзики, а також застосував технології заощадження води й електроенергії під час виробництва.

Так Tommy Hilfiger заявив, що «став першим у світі брендом, який у промисловому масштабі представив денім зі 100% переробленої бавовни». Таку тканину використали й у весняних колекціях 2019 і 2020 років.

Бренд також створив понад 600 тисяч джинсових речей, що містять щонайменше 20% вторинної бавовни.

2020 рік

Старт кампанії Make It Possible, що запроваджує «сміливий підхід до екологічної й соціальної рівноваги».

Вона декларує 24 цілі бренду на майбутнє, які побудовано на чотирьох принципах:

  • Циклічність: уся продукція Tommy Hilfiger перетворюється на частину нескінченного циклу з ресайклінгом та апсайклінгом
  • Зроблено для життя: від точок продажу і якості самого матеріалу компанія піклується про клімат, землекористування, використання прісної води й бореться з хімічним забрудненням
  • Раді всім: інклюзивність бренду робить його доступнішим.
  • Можливості для всіх: однаковий доступ до продукції означає відсутність будь-яких кордонів.

2021 рік

У вересні компанія оголосила про впровадження Higg Index в онлайн-магазинах, який підсилить прозорість предметів одягу.

На цей час 247 продуктів Tommy Hilfiger у різних категоріях містять інформацію про тканини, використання води й рівень викидів забруднювальних речовин.


Колекція вже доступна в українських магазинах Tommy Hilfiger

Київ

Ocean Plaza

Одеса

City Center

Харків

Nikolsky

Стежте за новими коллекціями в Інстаграмі MD-Fashion


Матеріал підготовлено за підтримки

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis