Сноубордист Шон Вайт випустив автобіографію

Триразовий олімпійський чемпіон зі сноубордингу випустив ілюстровану автобіографію. Shaun White: Airborne через фотографії розповість історію атлета, який пішов зі спорту у лютому 2022 року

Окрім шляху Вайта у сноубордингу та скейтбордингу, книга розповідає про його дитинство в Каліфорнії, подорожі, хобі та знімання для рекламних кампейнів і будинків моди.

Біографія містить знімки від світових спортивних фотографів та з власних архівів Шона, які сноубордист обирав самостійно. Коментарі та розповіді Вайта супроводжують ілюстрації.

«Доповнена коментарями Шона, ця книга є автобіографією у фото та інтимним поглядом на життя знаменитого спортсмена: на тренуваннях, змаганнях, у дорозі та в центрі уваги», — йдеться в описі біографії на сайті видавництва Rizzoli.

У своєму інстаграмі атлет опублікував кілька світлин з автобіографії та подякував усім, хто працював над створенням книги, зокрема фотографам, чиї ілюстрації потрапили у Shaun White: Airborne.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Shaun White (@shaunwhite)

Книгу можна придбати на сайті видання Rizzoli за 57,5 доларів.

Шон Вайт — триразовий золотий медаліст Олімпійських ігор, рекордсмен за кількістю золотих медалей турніру X-Games та золотих олімпійських медалей серед сноубордистів. Вайт також є професійним скейтбордистом з титулом чемпіона Action Sports Tour.

Шон — перша людина, яка брала участь у літніх і зимових X-Games та виграла їх у двох різних видах спорту — скейтбордингу та сноубордингу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Shaun White (@shaunwhite)

Перед зимовими Олімпійськими іграми 2022 року сноубордист представив колаборацію власного лайфстайл-бренду Whitespace та Louis Vuitton. До неї увійшли кейси для сноуборду та гітари, a також валізи, прикрашені фірмовою монограмою Louis Vuitton та білою стрічкою Whitespace. Дизайн колекції розробляв Вірджил Абло, з яким Вайт дружив.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis