Тепер в стрічці інстаграму можна ділитись постами для «близьких друзів»

Інстаграм розширив функцію «Близьких друзів» — ділитися постами для обмеженого списку людей тепер можна не лише в сторіз, а й в постах та Reels. У вересні функцію тестували на обмеженій кількості користувачів, а 14 листопада її запустили глобально 

Обрати тип посту — для загальної стрічки чи стрічки «Близьких друзів», можна безпосередньо перед публікацією. Інстаграм додав окрему вкладку «Аудиторія».

Пости для «Близьких друзів» позначатимуться зеленою зіркою, як і в сторіз. Список учасників лишатиметься незмінним для сторіз та постів.

Видання TechCrunch пише, що функція постів для «Близьких друзів» може стати ще одним способом монетизувати профілі в інстаграмі. Так творці контенту зможуть продавати участь у списку в обмін на унікальний контент.

В листопаді інстаграм почав тестувати нову функцію, яка дає змогу приховувати помітку «прочитано» у приватних чатах, навіть якщо користувач прочитав повідомлення.

Приховати позначку можна буде в діалозі зі співрозмовником, обравши розділ «Конфіденційність і безпека». Наразі функція доступна лише для тестової групи користувачів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis