У Львові відбудеться найбільший в Україні графіті-фестиваль Alarm

Перший графіті-фестиваль Alarm відбувся в 2015 році в Ужгороді, Луцьку та Львові. Згодом він охопив Івано-Франківськ, Одесу та Дніпро, а цього року вперше пройшов у Черкасах. 6 — 7 липня у Львові більше 80 українських райтерів розпишуть стіни у центрі міста

Львівський фестиваль відбудеться на восьми локаціях вздовж трамвайних ліній — від парку Культури до вулиці Наукової. Серед учасників — українські райтери Shoom, Qtip, Nozhevoi, Saint, Flint, Sirko, Rubae, Brat та Owak.

Кожного року у Львові збирають найбільшу кількість учасників. «Одне із завдань Alarm — розвиток локальних графіті-сцен, — розповідає один з організаторів фестивалю Тарас Арм. — Графіті стало окремим напрямом сучасного мистецтва, що не вимагає додаткових тем. Райтери показують власний стиль без обмежень і в цьому цінність нашого фестивалю».

«Завдяки подібним проектам у Львові вже багато років графіті та вуличне мистецтво сприймають позитивно. Графіті стає новим візуальним домінантом в міському ландшафті, особливо у спальних районах. Там де були теги чи недоглянуті поверхні створюють якісні малюнки, нехай навіть незрозумілі для пересічних глядачів».

«Ми заохочуємо активістів провести Alarm у своєму місті, запросити найкращих райтерів зі всієї України та дати можливість місцевим художникам проявити себе, — розповідає Тарас Арм. — Вже давно напрошується Alarm у Києві — у Львові мало ресурсів, щоб охопити усіх бажаючих. Тут вже справа за столичною спільнотою».

 Сторінка фестивалю Alarm в Фейсбуці

Читайте наш матеріал «Краткая история граффити: от вандализма к искусству» та гайд по знаковим графіті-артистам України.

Читайте також:

Обкладинка: АЛЯРМ Графіті-фестиваль ALARM Graffiti jam

Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram и Twitter та Telegram.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis