У PinchukArtCentre презентують фотокнигу «Україна: воєнний злочин» 

12 листопада у PinchukArtCentre відбудеться презентація фотокниги «Україна: Воєнний злочин» (Ukraine: A War Crime). Видання містить 366 кольорових та чорно-білих знімків авторства 93 фотографів з різних країн, які висвітлюють війну проти України. Видала книгу асоціація FotoEvidence, що займається документальною фотографією, що фіксує теми прав людини, екологічної та соціальної рівності 

«Україна: воєнний злочин» документує «гуманітарну катастрофу, розслідування воєнних злочинів, і розкривають не лише жорстокість російського нападу та переміщення мільйонів людей, але й досвід роботи фотожурналістів у зоні бойових дій». Книга також містить візуальні докази насильства та воєнних злочинів, скоєних росіянами в Україні.

Видання доповнюють 38 «особистих» есеїв фотографів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений PinchukArtCentre (@pinchukartcentre)

Книгу відзначили Міжнародною премією фотографії 2023 (International Photography Awards).

Учасниками презентації в PinchukArtCentre стануть американська фотожурналістка, авторка фотокниги «Афганістан: між надією та страхом»Паула Бронштейн, фотограф Максим Дондюк, фотографка Оксана Парафенюк, Світлана Бачеванова — болгарсько-американська фотожурналістка, співзасновниця та виконавча директорка асоціації FotoEvidence, соціолог, співзасновник і виконавчий редактор FotoEvidence Девід Стюарт.

Початок — о 16:00. Вхід безплатний за попередньою реєстрацією.

У листопаді видавництво ist publishing випустило книгу «Російський колоніалізм» — «ілюстрований посібник про 48 останніх вторгнень російського колоніалізму».

Автор тексту — журналіст Максим Еріставі, який багато років досліджує тему злочинів російського колоніалізму, а над зображеннями для видання працювали сім українських ілюстраторів. Книга вже доступна до передзамовлення і має вийти друком у листопаді, а весь прибуток від продажу першого накладу переведуть до Ukrainian Emergency Art Fund.

Докладніше про книгу ми розповідали у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis