Українська тату-майстриня випустила дроп футболок, присвячений острову Хортиця

Марина Свірідова продовжує серію благодійних дропів, присвячених «красі та унікальності природи півдня України». Минулого року вона присвятила колекцію лонгсливів заповіднику Асканія Нова, а тепер — острову Хортиця

Новий дроп випустили лімітованим тиражем в 40 штук. Футболки доступні у трьох кольорах: оливковому, світло-рожевому та бежевому. Спереду зображена спіраль, а на спині — великий напис Khortytsia, тварини, кам’яні баби як один із символів Хортиці, та інші елементи. Всі речі відшили в Києві, а принт методом шовкодруку надрукував Антон з walls.press.

15% з кожної проданої футболки Марина перераховуватиме на благодійні та військові збори. Купити футболки можна в Інстаграмі, ціна — 35 євро.

«Хоч Запоріжжя й індустріальне місто, проте в самому його центрі розташований острів Хортиця — магічна заповідна зона, яка до того ж є сакральним місцем, — пояснює Марина ідею принта. — Тому повертаючись додому, я щоразу намагаюсь виділити день на те, щоб відвідати острів».

2022 року Марина, спільно з іншим тату-майстром Дмитром Губернатенком, випустила дроп лонгсливів, присвячений заповіднику Асканія Нова. «Я запропонувала ідею, зробила ескізи до малюнку на тильній стороні. Дмитро додав туди своїх елементів, а також розробив дизайн, що надрукований на лицьовій стороні. Тканини, розміщення та колір принтів ми обирали разом».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dmytro Tsey (@d.tsey)

Наразі колекція «Асканія Нова» розпродана.

Дроп «Асканія Нова» створили як частину благодійного проєкту White Dog Project. Його історія почалася 2020 року, під час локдауну. 

«Я повернулася до Києва після декількох років подорожей, і в мене нарешті знайшлися час та енергія, щоб реалізувати проєкт, про який я думала, — розповідає Марина. — Тоді ж я і зробила першу серію футболок, 30% прибутку з яких відправляла в “Сіріус” та інші притулки для тварин».

Наразі Марина втратила доступ до Інстаграм-сторінки White Dog Project, проте зазначила, що «скоро планує робити новий проєкт, але іншого формату». 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis