Український бренд представив власні кросівки  

Взуттєвий бренд Kachorovska випустив капсульну колекцію «365 днів кохання» до Дня закоханих, в рамках якої презентував першу модель власних кросівок. Вона виготовлена зі шкіри та у чорно-білому кольорі

«Ми дуже давно хотіли випустити кросівки, адже до того в наших лінійках були лише кеди. Ми створили десятки апробацій, перш ніж отримали дійсно бажану модель», – розповіли DTF Magazine у Kachorovska. 

Над кросівками працювало дизайн-бюро бренда та дизайнер взуття Оля Дзей: «Для нас було важливо, щоб кросівки були зручними, стильними, щоб ми самі собі такі захотіли». Також, за словами представників бренда, вони працюють вже з вже готовими підошвами, які закуповують у виробника.  

Модель випустили в обмеженій кількості, а водночас відстежують реакцію та фідбек аудиторії. «Оскільки ми не є виробником спортивного взуття, то наші кросівки плануємо урізноманітнювати дизайном, послугами кастомізації тощо», – кажуть у Kachorovska. Ціна кросівок – 2 700 гривень. 

Окрім кросівок, у капсульну колекцію увійшли рюкзак, спортивна сумка та сумка на пояс.

Бренд Kachorovska спеціалізується на виробництві взуття та сумок. Власні лінійки випускає з 2015 року. Окрім ательє, бренд має два монобрендові магазини у Києві та один в Одесі, а також Kachorovska Cafe.

Читайте також:


Подписывайтесь на DTF Magazine в FacebookInstagramTwitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis