В MOT відбудеться виступ фольклорного гурту «Вільце» та проєкту «Гніздо Вивільги»

Серію спільних подій DTF Magazine та Gasoline Radio в МОТ 4 травня закриватиме подвійний перформанс за участі фольклорного гурту «Вільце» та «Гніздо Вивільги», сольного проєкту однієї з учасниць гурту, етноспівачки Тані Осінь. Артистки «Вільце» досліджують автентичне звучання українських традиційних пісень, а «Гніздо Вивільги» поєднує в собі народні мотиви з ембієнтом та неофолком. Цією подією команди DTF Magazine та Gasoline Radio хочуть ближче познайомити із традиційною українською музикою, що пройшла крізь час 

Про учасниць перформансу

Дівочий фольклорний гурт «Вільце» виконує українські традиційні пісні без будь-якої обробки, бо, за словами співачок, вони «люблять музику такою, як вона є». Для максимального наближення до автентичного звучання, учасниці їздять в експедиції різними селами України, де записують і вчать пісні «з перших вуст».

В репертуарі гурту переважають обрядові пісні з акцентом на весільній тематиці: такий вибір обумовлено дівочим складом «Вільця», адже в традиційній культурі саме жіночий голос «озвучував більшість сакральних моментів». В MOT колектив виконає фірмові традиційні весільні пісні зі свого репертуару. 

«Гніздо Вивільги»сольний музичний проєкт фольклористки та етноспівачки Тані Осінь. У ньому артистка поєднує мотиви народної музики, голоси з експедиційних записів, мінімалізм, ембієнт та неофолк. У МОТ вперше виконуватимуться пісні, які входять до ще незавершеного альбому «Ода любові».

Як потрапити на виступ

Початок запланований на 20:15. Вхід на подію можливий лише за попередньо придбаними квитками на сайті Concert.ua.

Ціна квитка — 200 грн. Всі кошти з продажу квитків йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Особливості відвідування

1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 12:00 до 19:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.

2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов’язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ артиста продовжиться. У випадку остаточного скасування івенту, організатори розглянуть можливість повторної події.

3. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а за необхідності скористатись спеціально облаштованою вбиральнею.

4. Більше про особливості відвідування — на сайті квиткового оператора.

Що таке MOT?

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій з 27 контейнерів-модулів, протягом трьох місяців відбуватиметься виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє серію публікацій, у якій розповідатиме історію проєкту та знайомитиме з його учасниками.

don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis