Київський бренд Arch випустив новий дроп

Київський бренд повсякденного одягу Arch представив першу за довгий час капсулу одягу, частиною якої стали базові штани та футболки. Унісекс-лінійка пошита з бавовни, штани представлені у двох кольорах — чорному та синьому, футболки — у хакі, зеленому, бежевому та білому. Футболки також доповнені принтом ракетки для гри у настільний теніс

У коментарі DTF Magazine засновниця Arch Ліка Бистрова зазначила, що вони з командою «зрозуміли, що попри все треба рухатись далі, змінюватись та шукати себе оновлених, адже ми нові, можемо допомогти тим, хто цього потребує».

«Кожен з нас (мова не лише про команду бренду, а про суспільство в цілому) переживає одночасно особисту трагедію життя та трагедію глобальну. Нам боляче читати новини, але ми робимо це постійно. Ми не в змозі осягнути подвиг та масштаб особистостей, які кожного дня ризикують життям заради вищої мети. Але ми безмежно пишаємось ними та намагаємось хоч трохи відповідати рівню їх мужності, дисципліни та відданості меті», — коментує новий дроп команда Arch.

Придбати речі можна в онлайн-магазині бренду. Приміряти офлайн — у магазині бренду RIOTDIVISION на Рейтарській, 9.

Arch запустили у вересні 2019 року — презентація дебютної колекції відбулася в київському «Каштані». В асортименті бренду базовий одяг: дощовики, штани, футболки, лонгсліви, кепки, куртки, флісові кофти тощо.

Назва ARCH — «арка» з англійської, а ще — скорочення від слова архітектура. Кут у логотипі символізує місце, де можна сховатися від дощу. Саме дощовики стали першим одягом, який восени 2019 року випустив бренд.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis