Лейбл Dnipropop випустив альбом київської артистки troxellemott

Лейбл дніпровської музичної формації Module — Dnipropop представив свій 10 ювілейний реліз — альбом ANKHT київської електронної композиторки Анастасії Симонович. Лонгплей з семи треків вона випустила під псевдонімом troxellemott, під яким виступає з 2018 року

За словами артистки, альбом став підсумком «років особистісних і суспільних рефлексій».

«Дослідження прикордоння між красивим й огидним, зрештою, приводить до висновку, що такої межі не існує. Результат — вишукана поліритмічна страва для зголоднілих гурманів, створена в плідній колаборації з колегами r.roo та Stanislav Kotovski. Монументальна образність, позбавлена від текстових спекуляцій, в ім’я чистої музичної форми. Вразливо-інтроверсійний потужний ANKHT мистецтва», — описує альбом команда лейблу.

У квітні лейбл Dnipropop випустив третій альбом українського електронного проєкту Monotonne — Transition. Всі кошти з продажу релізу на Bandcamp спрямовують на купівлю спорядження для бійців ЗСУ. Докладніше про альбом ми розповідали у нашому матеріалі.

Зі співзасновником Module Євгеном Гончаровим DTF Magazine говорив про електронну сцену Дніпра в межах нашого спільного з Visa подкасту «Міста і люди». Послухати епізод можна тут.

У серпні платформа Ukraïner випустила про Module 23-хвилинний документальний фільм. Відео показує, як після початку повномасштабного вторгнення команда, що організовувала найбільші електронні вечірки в Дніпрі, керувала діджейською школою та музичним лейблом Dnipropop, переорієнтувалася на допомогу військовим та цивільним.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis