Вийшов трейлер «Тор: Кохання та грім» із Наталі Портман та Крістіаном Бейлом

Українська прем’єра четвертої частини франшизи Marvel про скандинавського бога Тора запланована на сьоме липня. Режисером та сценаристом стрічки став Тайка Вайтіті («Кролик Джоджо»). Головні ролі зіграли Кріс Гемсворт, Наталі Портман, Рассел Кроу, Крістіан Бейл, Тесса Томпсон, Метт Деймон, Кріс Пратт, Бредлі Купер та Дейв Батиста

«Тор: Любов та грім» розповідає про те, як Тор (Гемсворт), шукаючи себе, приєднується до Вартових галактики. Під час мандрівки він зустрічає вбивцю богів Ґорра (Бейл) і щоб здолати його звертається по допомогу до Валькірії (Томпсон), що стала королевою Нового Асґарду. А також до своєї колишньої дівчини Джейн Фостер (Портман), якій вдалося отримати молот Тора  Мйольнір і його силу.

Перший фільм про Тора вийшов у 2011 році, його зняв Кеннет Брана («Смерть на Нілі», «Белфаст»). Премʼєра «Тор 2: Царство темряви» відбулася у 2013, його режисером виступив Алан Тейлор («Клан Сопрано»).

Третю частину франшизи «Тор: Раґнарок» знімав Тайка Вайтіті. Вона вийшла у 2017 році й зібрала у світовому прокаті 854 мільйони доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis