Вийде раніше неопублікований роман Габріеля Гарсія Маркеса 

У 2024 році видавництво Penguin Random House випустить роман Габріеля Гарсія Маркеса We’ll See Each Other in August («Побачимося в серпні»), пише The Guardian. Раніше книга зберігалася в архіві колумбійського письменника в Університеті Техасу 

Чутки про існування неопублікованого роману Маркеса ширилися з 1999 року, зазначає The Guardian. Тоді письменник опублікував невелике оповідання у колумбійському журналі Cambio. Як зʼясувалося пізніше, це була перша глава «Побачимося в серпні».

Головна героїня книжки — жінка середнього віку Ана Магдалена Бах, у якої трапляється «еротична інтрижка» під час візиту на тропічний острів, куди вона поїхала, щоб відвідати могилу матері.

Раніше роман не видавався через заборону синів письменника — Родріго та Гонсало. Нещодавно вони перечитали цей текст батька й вирішили опублікувати його.

«„Побачимося у серпні“ — результат намагань нашого батька творити попри все. Ми перечитали його через майже 10 років після його смерті й зрозуміли, що текст має багато переваг притаманних роботам Габріеля Гарсія Маркеса: його талант до винахідництва, поетичність мови, захопливий наратив, розуміння людської природи та пристрасть до досвідів та невдалих пригод, особливо любовних, що загалом стало однією з провідних тем його творчості», — йдеться у пресрелізі братів Гарсія.

У 2022 році до 40-річчя з вручення Габріелю Гарсіа Маркесу Нобелівської премії з літератури Netflix запустив у виробництво серіал за мотивами роману «Сто років самотності», що вийшов у 1967 році. Проєкт зніматимуть іспанською мовою, деталей щодо сценаристів та касту поки не розголошують.

У першому тизері проєкту можна побачити технічну команду, що створює декорації міста Макондо, у якому відбувалася дія роману колумбійського письменника.

Netflix оголосив про придбання прав на екранізацію роману у 2019 році. Тоді йшлося про те, що серіал зніматимуть у домі Маркеса в Колумбії, а куруватимуть проєкт його сини.

Родріго також зазначав, що батько сумнівався в можливості вбудувати роман у жанрі магічного реалізму в традиційну структуру фільму та хотів, щоб кіноадаптацію знімали виключно іспанською.

«Утім наразі ми живемо у золоту еру серіалів, коли рівень сценаристів, режисерів та якості картинки у телевізійних шоу зашкалює, а міжнародна аудиторія готова сприймати контент будь-якою мовою. І це значить, що настав час екранізації „Ста років самотності“», — розповідали брати Гарсіа.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis