Команда фотографів випустила газету зі знімками перших двох місяців війни в Україні

Українська фотографка та засновник фестивалю Odessa Photo Days Катерина Радченко разом з канадським фотографом Дональдом Вебером та британським фотографом Крістофером Нунном створили газету The Information Front («Інформаційний фронт»). В ній зібрали знімки українських фотографів, створені в перші два місяці повномасштабної війни росії проти України 

За словами команди, «фотожурналістика відіграє вирішальну роль у висвітленні вчиненого насильства та виступає як протидія неправді та поширенню пропаганди».

В The Information Front увійшли роботи більше 20 фотографів, серед яких Михайло Палінчак, Олександр Чекменьов, Євген Малолєтка та Мстислав Чернов, Максим Дондюк, Павло Дорогой, Олександр Ратушняк, Аліна Смутко, Оксана Карпович та Оксана Парафенюк.

Сторінки з фотографіями також доповнили текстами українського письменника Сергія Жадана.

The Information Front позиціонують як «платформу для підтримки роботи українських фотографів та подальшого поширення інформації про війну в Україні». Купити газету можна тут, а всі кошти з продажу перерахують до благодійної організації The Deepths of Art, яка в партнерстві з командою Odesa Photo Days підтримує роботу незалежних українських фотографів. 

В червні фотографи Міша Педан та Еміне Зіятдінова, головна редакторка видання «Заборона» Катерина Сергацкова та співзасновник Bird in Flight Євген Сафонов анонсували створення Ukrainian Wаrchive — цифрового архіву фотографій, що документують події війни росії проти України.

Докладніше про проєкт ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis