Аарон Пол та Сальма Гаєк у першому тизері шостого сезону «Чорного дзеркала»

Netflix опублікував тизер шостого сезону серіалу «Чорне дзеркало». Точної дати релізу наразі немає, але перші серії мають вийти у червні 2023. Шоураннер серіалу Чарлі Брукер обіцяє, що «шостий сезон стане найнепередбачуванішим, найнеочікуванішим та таким, що не піддається класифікації», а також «матиме карколомні повороти в сюжеті та більше варіативності»

«Я завжди вважав, що „Чорне дзеркало“ має розповідати історії, що повністю відрізняються одна від одної, і продовжувати дивувати людей і мене самого, інакше який сенс? Тож частково як виклик, а частково, щоб зберегти шоу свіжим і для себе, і для глядача, я почав цей сезон, навмисно відкинувши навіть свої власні уявлення про те, чого очікувати. Там будуть уже знайомі глядачам тропи, але разом з тим і речі, які я клявся ніколи не робити», — описує роботу над новим сезоном Брукер.

Прем’єра п’ятого сезону «Чорного дзеркала» відбулась у червні 2019 року. Він містив усього три серії.

У травні 2020 року Чарлі Брукер розповів, що пандемія коронавірусу призупинила роботу над продовженням проєкту та зізнався, що сумнівається у необхідності шостого сезону. 

«Наразі я не впевнений, чи зможуть люди перетравити історії про розпад суспільства, тому я не працюю над жодною з них. Я ось зайнятий, займаюся справами, але не знаю, що розповісти про це. Я ніби хочу перезавантажити свої навички в написанні гумористичних речей, так що пишу сценарії, які змусять сміятися мене самого», — пояснив письменник.

«Чорне дзеркало» — британський науково-фантастичний серіал про те, як цифрові технології впливають на людські стосунки.

Він знятий у форматі антології, де кожен епізод розповідає окрему історію. У грудні 2018 року Netflix також випустив повнометражний інтерактивний фільм за мотивами серіалу — «Чорне дзеркало: Брандашмиг».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis