Cape Cod створив мікс для Apple Music

Електронний музикант Максим Сікаленко, він же Cape Cod, записав мікс для щорічної серії Cold Times від Apple Music. Це перший український артист, запрошений для участі в проєкті 

Мікси Cold Times випускаються щороку восени. Для проєкту Apple Music запрошує декількох артистів та діджеїв — вони записують спеціальні підбірки міксів, використовуючи переважно інді-музику, які відображають їхнє відчуття осіннього та зимового періодів. 

В Cold Times від Cape Cod увійшли 18 треків українських та іноземних виконавців. Починається мікс піснею композитора Валентина Сильвестрова. Серед інших локальних артистів в  підбірці — Jamala та гурт Hyphen Dash. 

«Завжди найважче обирати opener, перший трек у міксі, бо він по суті створює загальний вайб всього, що буде далі. Музика Валентина Сильвестрова стала ідеальною для цього завдання», — розповів Cape Cod в коментарі DTF Magazine.

За словами музиканта, він хотів створити «максимально еклектичний мікс, тому що у кожному жанрі та стилі є форма, якою ти можеш виразити своє відчуття осені».

Cape Cod додав, що частину підбірки присвятив сучасній джазовій музиці, бо «саме восени джаз і соул розкриваються для нього по-особливому». Серед інших стилів, використаних в міксі, музикант назвав r&b, неосоул, танцювальну електроніку та хіп-хоп хаус. 

«Хотілося зробити такий собі essential mix, а не просто селекцію улюблених треків з одного жанру, але дотриматися при цьому середнього темпу аби все працювало цілісно».

Треклист

Валентин Сильвестров – 3 Pieces, Op. 80: II. Pastoral
Marie Dahlstrom — Like Sand (feat. Beau Diako)
Fatima & Joe Armon-Jones — #1
Blood Orange — Family (feat. Janet Mock)
Jamala — One More Try
Yazmin Lacey — Where Did You Go
Mahalia — IRL
Jamie Woon — Sharpness
Sade — Love Is Stronger (Vin Sol & Matrixxmann Edit)
Moodymann — Let Me Show Your Love
Cape Cod — «Промінь»
The Internet — Roll (Burbank Funk)
Channel Tres — Over And Over
OXP, Onra, Pomrad, Natalie Oliveri — That Something
Octo Octa — Where Are We Going? Pt.1
Robert Glasper — Better Than I Imagined
Hyphen Dash — Pilgrim
Lewis Taylor — Whoever
Joni Mitchell — River

Посилання на мікс на Apple Music

 

Cape Cod — електронний проєкт, створений саундпродюсером та музикантом Максимом Сікаленко 2011 року.

Дебютний альбом Cult він представив 2016 року, а 2018-го випустив Echoes — другий лонгплей за участі іноземних вокалістів. 2021 рок до гурту доєднався вокаліст Олексій Боднар.

В травні цього року Cape Cod випустив мініальбом «Матч Поінт», докладніше про який ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis