DTF Magazine та Module проведуть в МОТ у Дніпрі музичний перформанс

Після серії спеціальних музичних перформансів, які відбулись у Києві в колаборації з Gasoline Radio, у Дніпрі DTF Magazine об’єднується зі знаковою локальною формацією Module. 15 червня в тимчасовому артпросторі відбудеться камерний перформанс «Модульність, модулярність, модальність», під час якого з лайвами виступлять Ігор Ялівець та iiteration — два артисти, які представляють незалежну дніпровську сцену  від імені митцівні Module, що проіснувала в місті із 2016 до 2021 року. 

Про виступи

Обидва артисти гратимуть на модульних синтезаторах, які, за словами команди Module, «сьогодні є одними із найцікавіших і нетривіальних музичних інструментів у світі». Завдяки ним слухачі зможуть «поринути у світ модульності простору і звуку, і скласти своє власне уявлення про актуальні музичні контексти сучасного Дніпра».

«Ця подія концептуально поєднає в собі модульність архітектурних форм артпростору в контексті Дніпра, модулярність сучасного музичного мистецтва і модальність людського сприйняття будь-якої події, проміжку часу», — описують концепцію події в Module.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MOT | Module of Temporality (@mot.object)

Про артистів

Ігор Ялівець — композитор і саунд-артист, який вже понад 20 років працює з електронною музикою і медіаартом. Винахідник музичних інструментів, сінт-гік, засновник гуртів Gamardah Fungus і Submatukana.

Творчість Ігоря базується на ідеях циклічності, репетативності та нашаровуванні звукових фрагментів, на взаємодії тиші та тиску, мінімалізму, ембієнту і мелодійного різноманіття. Ігор створює музику за допомогою імпровізації на модульних синтезаторах із широким використанням генеративних алгоритмів, гранулярного синтезу, еквалізації і семплювання.

iiteration. Його проєкт «Я, ітерація» досліджує, «що означає бути людиною в суспільстві, яке покладається на числа й алгоритми, а не на людський дух, яке розглядає кожне як чергову еволюційну ітерацію, залишаючи лише одну останню свободу: свободу розуму досліджувати себе».

Під сильним впливом книги «Привид в машині» британського письменника Артура Кестлера та подальшого розвитку у «Привиді в обладунках» Масамуне Широу проєкт застосовує сучасне сприйняття людського розуму до ідей Дарвіна.

Як потрапити на перформанс

Початок запланований на 20:15. Вхід на подію можливий лише за попередньо придбаними квитками на сайті Concert.ua.

Ціна квитка — 150 грн. Всі кошти з продажу квитків йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Особливості відвідування

1.Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 13:00 до 20:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.

2. У разі повітряної тривоги у Дніпрі подія припиняється, а відвідувачі зобов’язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ продовжиться. У разі остаточного скасування івенту організатори розглянуть можливість повторного проведення.

3. Охорона МОТ може попросити вас залишити в гардеробі верхній одяг, парасольки, великогабаритні сумки та рюкзаки.

4. Охороні надається право огляду сумок та рюкзаків на вході до експозиції.

5. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а у разі потреби — скористатися спеціально облаштованою вбиральнею.

6. Більше про особливості відвідування — на сайті квиткового оператора.

«Модуль Тимчасовості» — тимчасовий культурний простір від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій з 27 контейнерів-модулів, відбувається виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії.

Протягом лютого-травня простір працював на Контрактовій площі у Києві, а з 1 по 25 червня — на площі Героїв Майдану у Дніпрі.

don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis