Дивіться новий трейлер мюзиклу «Вонка» з Тімоті Шаламе

Warner Bros. випустила другий трейлер стрічки Пола Кінга («Пригоди Паддінгтона») «Вонка». В український прокат фільм вийде з 14 грудня

«Вонка» — приквел до роману Роальда Даля «Чарлі та шоколадна фабрика», який видали 1964 року. У фільмі Кінга покажуть, як майбутній керівник шоколадної фабрики зустріне підопічних Умпа-Лумпи (Г’ю Грант) та історію дорослішання самого Віллі Вонки.

Головну роль Віллі Вонки виконав Тімоті Шаламе («Дюна», «Назви мене своїм ім’ям»). В фільмі також зіграли Саллі Гокінс («Форма Води»), Олівія Колман («Фаворитка»), Кіген-Майкл Кі («Кі та Піл») та Ровен Аткінсон («Містер Бін»).

Трейлер англійською мовою:

 

Сценарій до стрічки написали режисер Пол Кінг, а також Саймон Річ («Чудотворці») та Саймон Фарнебі («Майндхорн»).

Перший трейлер майбутньої стрічки Warner Bros показала в липні цього року.

Це не перше звернення до першоджерела Роальда Даля. У фантастичному мюзиклі 1971 року «Віллі Вонка та шоколадна фабрика» цю роль зіграв Джин Вайлдер, а в екранізації Тіма Бертона 2005 року «Чарлі та шоколадна фабрика» — Джонні Депп.

2024 року в прокат вийде ще один фільм з Тімоті Шаламе — сиквел «Дюни» Дені Вільнева. Його прем’єра в кінотеатрах запланована на 15 березня.

Актор наразі також знімається у фільмі Джеймса Менголда «Повна невідомість» (A Complete Unknown), в якому зіграє молодого Боба Ділана на Ньюпортському фольклорному фестивалі у 1965 році.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis