Електронна музикантка Hanna Svirska випустила новий мініальбом

Київська продюсерка та авант-поп виконавиця Hanna Svirska випустила третій мініальбом Yangola. Реліз вийшов на київському лейблі Standard Deviation. Yangola містить чотири треки та один ремікс, створений паризьким експерименталістом Aho Ssan. Обкладинкою альбому стала картина художниці Сани Шахмурадової-Танської «Молитва за вересень», а головною темою — весна та віра у відродження

«Янгол приходить лише навесні, коли земля готується до оновлення і її сила найбільша. Якщо хтось побачить світло янгола, він запустить процес регенерації Всесвіту. Чорний звір перетвориться на попіл, а під Високою вербою не загине молодий козак, — описує нову роботу Hanna Svirska. — Упродовж всього мініальбому персонажі, що шукають янгола, губляться далеко у своїх снах, блукають лісами. Подорожують у часі, поринаючи в здобутки пращурів».

Перший сингл з Yangola, композицію Chornyi Zvir музикантка випустила в грудні 2022. Це «легенда про звіра, який уособлює собою найбільше, найстрашніше зло». За її словами, історія, яку вона вигадала для опису треку, стала аналогією до теми повномасштабної війни росії проти України.

«Звір приходив вночі, вбивав і катував людей, знищував і грабував їхні будинки. Однак, люди зрозуміли, що якщо його не боятись, то він загине без уваги й підтвердження особистої значущості. Так і сталося, одного дня він просто зник, перетворившись на попіл. Це придумане мною порівняння до війни росії з Україною», — пояснювала артистка.

В серпні Hanna Svirska зіграла сет на спільному етері DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline, присвяченому 31-й річниці Незалежності України.

Hanna Svirska — київська електронна продюсерка та авант-поп виконавиця. Розпочала кар’єру у 2018 році в дуеті Tunelilisu, а як сольна виконавиця випустила кілька мініальбомів.

Хана поєднує деконструйований вокал, ембієнт та нью-ейдж з експериментальною електронікою, звуками природи та українською поезією.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis