Дивіться трейлер нового фільму Йоргоса Лантімоса. В головній ролі — Емма Стоун

UPD [8.06.2023]SearchlightPictures випустила повноцінний трейлер нового фільму грецького режисера Йоргоса Лантімоса («Лобстер», «Фаворитка») Poor Things («Бідолахи»). Прем’єра стрічки запланована на 8 вересня 2023 року

«Бідолахи» зняті за однойменним романом Аласдера Грея 1992 року, який називають постмодерністською варіацією «Франкенштейна». Його дія відбувається у Шотландії наприкінці XIX сторіччя.

У центрі сюжету Вікторія Блессінгтон (Емма Стоун) — мати чотирьох дітей, лікарка та соціалістка. Жінка нещаслива у шлюбі з абʼюзивним чоловіком, тому вирішує коротити собі віку на девʼятому місяці вагітності. Її тіло витягує з вводи невизнаний геній медицини, доктор Годвін Бакстер (Віллем Дефо). Він повертає Вікторію до життя, пересадивши їй мозок її ненародженого малюка.

Жінка отримує нове імʼя, Белла Бакстер, та свідомість дитини. Головна героїня аномально швидко вчиться бути частиною суспільства, опановує політику та тікає «у бурхливу подорож континентами» з коханцем-адвокатом Дунканом Веддерберном (Марк Руффало).

Оригінальна замітка [11.05.2023] Студія SearchlightPictures показала тизер майбутнього фільму Йоргоса Лантімоса Poor Things («Бідолахи»)

У фільмі також знялись Рамі Юсеф («Пан Робот», «Мо»), Крістофер Ебботт («Поневолені», «Воно приходить уночі»), Марґарет Квеллі («Одного разу у… Голлівуді», «Послушниця») та Джеррод Кармайкл («Сусіди»).

Сценарій «Бідолах» написав Тоні Макнамара («Фаворитка», «Круелла»), а Емма Стоун також виступила продюсеркою проєкту.

 Навіщо Йоргос Лантімос знімає фільми про ніяковість та абсурд

Паралельно Йоргос Лантімос працює над ще однією стрічкою — And («Та»), в якій знімуться Емма Стоун, Віллем Дефо, Марґарет Квеллі та Джессі Племонс.

Зйомки фільму почались у жовтні в Новому Орлеані. Сценарій написав сам Лантімос спільно з Ефтімісом Філіппу («Убивство священного оленя», «Лобстер»)

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis