HURU та Слава Балбек випустили спільну модель рюкзака

Український бренд рюкзаків HURU представив нову модель 65°64°, створену в колаборації з архітектором та засновником balbek bureau Славою Балбеком. Рюкзаки випустили за підтримки Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ)

В HURU розповіли, що ідея створення нової моделі виникла після експедиції Балбека в Антарктиду, де він працював над проєктом на станції «Академік Вернадський».

Повернувшись з експедиції, Слава віддав свій робочий костюм та перше креслення рюкзака дизайнерам HURU, які надалі створили з нього прототип спільної моделі та перші айтеми.

Прямокутний рюкзак об’ємом 19 літрів облаштований відділом для ноутбука, верхньою кришкою з прихованою кишенею, затяжкою та двома пряжками, завдяки яким верхня панель кріпиться до основної частини.

Особливістю пряжок стала їхня поверхня: вони обробляються анодуванням і мають елементи із латуні. На одну з них нанесли логотип HURU, а на іншу — координати антарктичної дослідницької станції «Академік Вернадський» (65°14’44.4’’S 64°15’28.2’’W).

В основі рюкзаків — технологічний матеріал X-Pac, що має високу міцність та легкість. Дно ущільнене поліетиленовим еластомером Hypalon — його використовують переважно у промислових сферах, наприклад, для ізоляції електропроводки. 

Прикрасили аксесуари шевроном Ukrainian Antarctic station “Vernadsky” Ambassador, розробленим в колаборації з НАНЦ, рефлективними елементами, подібно оригінальному костюму Балбека для роботи на арктичній станції, та карабіном для ключів в боковій кишені. 

«Як назвати людину, яка вірить в енергетику речей? Ото я. Особливо коли проходиш через такий унікальний досвід, унікальну локацію та такий емоційний проєкт, — прокоментував колаборацію Слава Балбек. — Я не пригадую обставин, за яких мені прийшла ідея ресайклу робочого комбінезону в туристичний рюкзак, але не було жодного сумніву, що це треба робити.  В пілотній версії ми фактично розпустили мій комбінезон, розклали на лекала та зібрали. Декілька місяців роботи, тестів, пропрацювань, та ми маємо продукт, яким я особисто пишаюсь», – Слава Балбек, співавтор HURU 65’64’

Рюкзаки надійшли у продаж у двох кольорах — чорному та помаранчевому. 35 доларів з кожного рюкзака HURU перераховуватимуть на закупівлю необхідних речей для українських полярників, які наразі перебувають на фронті.

В березні 2023 року balbek bureau завершили роботу над артінсталяцією на антарктичній станції «Академік Вернадський».

Проєкт назвали «Дім. Спогади» — це конструкція у вигляді традиційної української хати, створеної з каркаса та прозорих епоксидних панелей на основі старого паливного бака станції.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений balbek bureau (@balbekbureau)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений balbek bureau (@balbekbureau)

Встановленням інсталяції безпосередньо на арктичній станції займались Слава Балбек та Мітя Зінов’єв, засновник конструкторського бюро «Майстерня Чудес».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis