Koloah випустив новий міні-альбом, натхненний дабстепом

Електронний музикант Koloah представив міні-альбом з чотирьох треків Time Traveller, написаний ще у 2019 році. За його словами, реліз став «даниною» початку 2000-х років та популярному тоді жанру дабстепу 

Коментуючи новий міні-альбом, Koloah розповів, що «колись справді захоплювався дабстепом», а сам жанр сильно вплинув на багатьох електронних музикантів.

«Вся сучасна техно та бас-сцена були під впливом цього звучання. Похмура атмосфера, даб-ріддіми, химерні мелодії та важкий саб-бас — оце були часи, — згадує Koloah. — У 2009 році у мене навіть було кілька релізів, і, хоча деякі з них були досить непоганими, в цілому це було лайно. У якомусь ностальгічному настрої у 2019 році я написав цей EP і наче створив машину часу. Це перенесло мене в той безтурботний період нескінченних відкриттів і перших справжніх концертів у Xlib club, на Outlook Festival, Київбас, Illuminate…».

Time Traveler вийшов на британському лейблі Banoffee Pies Records. Купити реліз з бонусним треком також можна на Bandcamp — 20% виручених з продажу коштів перерахують на гуманітарну підтримку жителів України.

У квітні Koloah випустив новий альбом Serenity («Безтурботність»). За словами музиканта, роботу над релізом він почав ще до повномасштабного наступу росії 24 лютого, а частину треків написав вже у воєнний час.

Koloah розповів, що альбом — це рефлексія на події, що відбуваються нині в Україні: «Усе що ми бачимо навколо — це страх, злість, біль, виснаження, поламані долі, безневинні жертви війни, яка стала геноцидом українського народу».

В травні музикант також представив відео на трек Overlook («Погляд з висоти») з альбому Serenity. В ньому кадри постраждалих від війни українських міст, чергуються зі скриншотами листувань, картами повітряного простору над Європою та довоєнними вулицями з Google Street View.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis