Warner Bros. відмовилася випускати вже знятий фільм про Бетгерл

За інформацією Variety, Warner Bros. не випускатиме в прокат повнометражну стрічку «Бетгерл» режисерів Аділя Ель Арбі та Білала Фалла («Погані хлопці назавжди», «Міс Марвел») ані на платформі HBO Max, для якої знімали цей фільм, ані в кінотеатрах. На картину витратили 90 мільйонів доларів, її зйомки завершилися у березні 2022 й вона перебувала на фінальній стадії постпродакшену та тестових показів

Джерела в Warner Bros. розповіли Variety, що таке рішення прийняли не через погану якість фільму або конфлікт зі знімальною командою, а через нову стратегію керівництва кінокомпанії щодо фільмів з героями DC Comics. Тепер їх зніматимуть виключно для прокату у кінотеатрах. «Бетгерл» від початку знімали для стримінгу HBO Max, тому фільм не містив, наприклад, масштабних екшн-сцен.

Натомість джерело The New York Post зазначило, що фільм не випустять у прокат через погані відгуки після тестових переглядів, а також «що набагато дешевше покласти фільм на полицю, аніж переробляти вже відзнятий матеріал».

Головну роль у «Бетгерл» виконала співачка й актриса Леслі Грейс. Також до касту долучилися Майкл Кітон («Бердмен»), який зіграв Бетмена, Дж. К. Сіммонс («Одержимість», «Людина-Павук: Додому шляху нема») і Брендан Фрейзер («Мумія»).

Рішення студії було неочікуваним для Арбі та Фалла вони дізналися про нього під час весілля Арбі. Як зазначає Variety, ще у квітні йшла мова про роботу над сиквелом «Бетгерл». А премʼєра першої частини очікувалася у 2023 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis