Нове місце: Перший магазин українського бренду White Sprut у Києві

8 червня український бренд косметики White Sprut відкриє перший магазин у Києві. Він працюватиме на вулиці Ярославів Вал, 16б, поряд з квіткарнею Attepmt та простором Reitarska Circle

Дизайн шоуруму розробив архітектор з QQ Buro Микита Куніц, а на створення простору пішло вісім місяців. В команді бренду пояснили, що в інтер’єрі хотіли «поєднати елегантність, сучасність та функціональність». 

«Як і всі класні речі, відкриття шоуруму сталось спонтанно. Під час війни не плануєш кроки наперед, а граєш на характері і відчуваєш певний азарт. Вісім місяців ми готували цей плейс і мені приємно, що бренд отримає свій власний дім в улюбленому районі міста, саме там де йому і місце», — розповів засновник White Sprut Ярослав Рудаков.

З нагоди відкриття, діятиме спеціальна пропозиція: до 11 червня на покупки від двох одиниць White Sprut надає знижку у 10%. 

White Sprut — український бренд косметики, що спеціалізується на виготовленні засобів для догляду за волоссям та шкірою. Бренд тісно співпрацює з київськими закладами, серед яких Pure Naive, ZigZag, «Липа», «Спельта», «Комета» та інші. 

У виробництві White Sprut використовує лише власні формули та особисто підібрані інгредієнти, а пакування розроблено так, щоб ним можна було користуватись повторно.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis