Перший погляд: 90-ті та лукбук-комікс у колаборації PUMA та The Hundreds

PUMA об’єднався з каліфорнійським брендом The Hundreds для спільної колекції 90s Cliques. Її присвятили еволюції вуличного стилю за останні 30 років, а лукбук виконали у вигляді графічних скетчів. З 20 травня колекція доступна в онлайн-магазині PUMA в Україні.

Замість традиційного лукбуку з моделями бренди представили серію ілюстрацій з «героями середньої школи 90-х». Створенням малюнків займався художник Goathe

«Компанії в середніх школах 90-х були надзвичайними, адже молодь ділилася за музичними смаками, інтересами та поглядами. Тоді було легше зідентифікувати людей за стилем їхнього одягу. У підлітковому віці я метався між скейтерами і черлідерами, гіками і просто крутими дітьми. Минули роки, і мені захотілося створити бренд, що охопить усіх, незалежно від жанрів і кордонів», — розповів співзасновник бренду Боббі Гандредс.

До колекції ввійшла лінія одягу та аксесуарів, доповнена чотирма відповідними моделями кросівок. Одяг представлено куртками з клітчастим і камуфльованим принтами, спортивними штанами та шортами. На олімпійках, худі та футболках з лінії розмістили графічні принти та подвійний брендинг.

Речі на ілюстраціях зібрано в окремі образи за кольорами:

Зелений спортивний костюм доповнено кросівками Clyde і панамою
Білий костюм з олімпійкою та шортами поєднано з білими кросівками Palace Guard

До чорного костюма з принтами додано високі Performer Mid
А одну з чорних футболок зображено з камуфльованими шортами та кросівками RS Pure.

Cliques від The Hundreds та PUMA

— це дискусія про шкільні компанії через покоління. Ми змоделювали кожну кросівку та її зовнішній вигляд відповідно до трьох типів підлітків 90-х: „спортсмени-хулiгани“, „мажори“ й „тусівники“. Четвертий тип — це сучасна молодь. Вона є уособленням усіх субкультур і нішевих інтересів поза ярликами та класифікаціями.


Clyde

Кросівки Clyde виконано із замшевого матеріалу в чорно-білих кольорах і доповнено блоками зеленого й рожевого кольорів з помаранчевими та блакитними «хвилями» PUMA.

Performer Mid

Пара високих кросівок Performer Mid отримала блоки чорного, фіолетового, помаранчевого та білого кольорів, а подвійний брендинг розміщено на язичку моделі.

Palace Guard

Palace Guard створено з білого перфорованого матеріалу й доповнено блакитно-рожевими вставками. Хвилю на боковій частині виконано в чорному кольорі, а подвійний брендинг розміщено на язичку кросівок.

RS Pure

Єдину пару повністю чорного кольору — RS Pure — виконано з текстильного матеріалу. Її доповнено вставками з камуфльованим принтом.

Аксесуари в колекції представлено синіми панамами й чорними кепками з подвійним брендингом, а також рюкзаками у двох кольорах: однотонному чорному та клітчастому.

The Hundreds — стритвер-бренд, що його 2003 року заснували в Лос-Анджелесі Боббі Кім і Бен Шенассафар.

У ДНК марки закладено культуру Каліфорнії — скейтбординг, хіп-хоп і серфінг. На рахунку бренду колаборації з Disney та Adidas, а його флагманські магазини розміщено в Лос-Анджелесі, Сан-Франциско та Нью-Йорку.

Восени 2019 року PUMA першим з глобальних sportstyle-брендів запустив офіційний інтернет-магазин в Україні. На сайті доступний сервіс безплатного доставлення та знижка 5% за умови оплати банківською карткою — стосується замовлень від 2300 гривень.

Матеріал підготовлено за підтримки


Пiдписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis