PUMA розвиватиме біговий маршрут на Трухановому острові в Києві

PUMA UKRAINE оголосила про початок співпраці з КМДА, в межах якої розвиватиме маршрут для активного відпочинку «Труханів трейл». Першим етапом стало встановлення безплатних локерів на початку маршруту — вони вже доступні для всіх гостей локації. DTF Magazine показує, який вигляд вони мають і що ще треба знати про ініціативу бренду

Конструкція PUMA встановлена на вході на Труханів острів з пішохідного моста.

Це спеціальний контейнер з функціоналом роздягальні спортивного залу: там можна переодягнутись, залишити речі в камерах схову з кодовими замками та підзарядити телефон. Крім того, на локації є лавочки для перевзування та відпочинку, а підсвітка конструкції дає змогу користуватися нею в темну пору дня.

Інформаційна стіна, своєю чергою, знайомитиме з особливостями бігового взуття PUMA, наприклад моделлю Voyage NITRO 3, докладніше про яку ми розповідали в нашому матеріалі

«Тепер бігові та функціональні тренування на Трухановому острові стали ще зручнішими, — коментують у PUMA UKRAINE. — І це лише перший крок нашої співпраці з міською адміністрацією щодо перетворення Труханового острова на ще комфортніше місце для громадського спорту та активного відпочинку киян».

До кінця 2023 року PUMA та КМДА планують додати таблички з маршрутними гідами. У 2024 році встановлять локери біля другого входу «Труханів трейл» зі сторони Північного моста, обладнають маршрут фонтанчиками з питною водою, арками-розпилювачами води (використовуються під час спеки) і маркованням для бігунів.

«Труханів трейл», призначений для бігу, їзди на гірському велосипеді та скандинавської ходьби, охоплює весь острів, проходить через ліси, озера та пляжні острови і складається з двох маршрутів — синього та жовтого. Перший, довжиною в 8,7 км, розпочинається і закінчується біля вхідної групи біля Пішохідного моста, а другий, довжиною в 11,4 км, — біля Північного моста.

Це не перший спортивний проєкт PUMA в Києві. У серпні 2020 року бренд відкрив у Києві баскетбольний майданчик PUMA Unity Corner, про який ми докладніше розповідали тут.

Матеріал підготовлено за підтримки

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis