Sneaker Mate та Eve8 запускають серію стрімів

Перший івент пройде 7 липня у львівському просторі Sneaker Mate (вулиця Джохара Дудаєва, 19). Гостем ефіру стане власник вінілового лейбла Laconica та саундпродюсер грайм-крю «Тиск» Алекс Первухін. Пряма трансляція відбуватиметься на YouTube-каналі Eve 8. Також під час стрімів організатори збиратимуть кошти на потреби Збройних сил України

За словами організаторів, вони хочуть «дати людям можливість зануритися у музику найрізноманітніших жанрів». І зробити «електронні івенти не для “для ніг”, а “для душі”».

«Музика може бути терапією, і в нас в споті все є для того, щоб це вдалося вінтажна hi-fi акустика, роторний мікшер, вініли. Ми хочемо, щоб люди могли прийти, сісти в кав’ярні й зануритись в музику. Так, ми збиратимемо потреби пацанів з ЗСУ, бо так правильно зараз, ми всі повинні працювати на перемогу. Але ми також хочемо, щоб люди просто приходили слухати музику, щоб це встало їх звичкою відключитись від мереж, навколишнього світу й просто сидіти слухати музику», розповів у коментарі DTF Magazine Антон Назарко з команди Sneaker Mate.

Гостями стрімів ставатимуть відомі саундпродюсери та діджеї, а також «просто цікаві мультижанрові селектори вінілу». Усі вони представлятимуть «різну, незвичайну та “нетанцювальну” музику зі своїх колекцій». Первухін, наприклад, підготував для ефіру багато ембієнту, даунтемпо, інструментального хіп-хопу з платівок які ніколи не грав раніше.

У наступних івентах візьмуть участь Aliana, LSTN, Богдан Лозицький, AC-130 та інші артисти.

Стріми відбуватимуться кожен перший і третій четвер місяця у львівському споті Sneaker Mate. Протягом кожного івенту організатори збиратимуть пожертви на потреби підрозділів ЗСУ, подробиці збору публікуватимуть в описах до етеру на YouTube.

Познайомтесь з EVE8: вони проводять стріми в унікальних українських локаціях

У травні мережа Sneaker Mate відкрила п’яту снікер-хімчистку у Львові. Наразі бренд також працює у Києві, Одесі та Дніпрі. Харківський простір використовують як волонтерський штаб, а після закінчення війни команда планує відновити його.

Інстаграм львівського Sneaker Mate / Сайт 

Перша снікер-хімчистка Sneaker Mate відкрилася у 2016 році у Харкові, а з 2017 року їх другий простір працює у Києві на Подолі.

Усього точки Sneaker Mate є у чотирьох українських містах, включаючи Одесу та Дніпро, а на рахунку команди — колаборації з брендами Puma, Jägermeister та Ssur. Sneaker Mate займається не лише чисткою, а й ремонтом кросівок, а також просуває в Україні культуру кастомізації взуття.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis