Український бренд ALCHEVSQUE випустив новий дроп. Всередині — скейтборди та одяг

Бренд ALCHEVSQUE представив колекцію DROP 6. Її називають «одою сучасному місту, де переплетені урбанізм, графіті, дорожні роботи та скейтбординг», а частиною дропу стала колаборація з українським скейт-брендом Sens Skateboarding

This publication is also available in English

DROP 6 також складається з оверсайз-футболок в чотирьох дизайнах, нейлонових кепок та шкарпеток білого та чорного кольору з технологією Dri-Fit. 

Про скейтборди

Деки з колаборації ALCHEVSQUE та Sens Skateboarding отримали назву Functional Fiction. Дошки оснащені вісьмома отворами, які полегшують саму конструкцію, проте не впливають на міцність дошки.

«Отвори — одна з форм, з якими ми працюємо. Так би мовити, грід / база в якій ми шукаємо різні естетичні та функціональні прояви. Ця форма позичена з цегли, де перфорація зменшує вагу обʼєкта. Ми просто імплементуємо її у різних речах та дивимось як вона може змінити сприйняття форми або змісту», — пояснив задум засновник ALCHEVSQUE Антон Іванов. 

Він додав, що у створенні конструкції надихнувся принципом роботи швейцарського архітектора Макса Білла: для створення графічних робіт він завжди працював з єдиною системою параметрів.

«Ідея проєкту була в тому, щоб трохи розхитати скейтбординг, додати арту. Піти у фікшн, не загубивши дорогою функцію».

Дошки доступні на сайті ALCHEVSQUE у двох колорвеях: червоно-білому та білому, а також у трьох розмірах: 8.1, 8.25 та 8.5.

Про одяг

Дві моделі футболок, Functional Fiction Spray та A123 Tag, присвячені графіті-культурі. Для анонсу речей ALCHEVSQUE створив кампейн за участі українського графіті-артиста Killyourshow. 

 

Футболки Under Construction прикрасили варіацією бокс-лого бренду, яка відсилає до огорож та монтажних стрічок, «які є в усіх сучасних містах». 

«Червоно-біла шашка, або просто лінії, — це графічна конструкція, яку зробили максимально помітною в будь-якому середовищі та умовах. На мою думку, це ідеальний функціонал для логотипа бренду. Саме тому ми використовуємо цю графіку», — пояснив  Антон Іванов. 

Ще одну модель футболки також випустили в колаборації Sens Skateboarding: її доповнили принтом на спині та подвійним логотипом на грудях.

Персонажа для принта вигадав Антон Іванов, а намалювала графіті-художниця та ілюстраторка Сіма Шпінь. Ось як Антон пояснив задум:

«Персонаж в певному сенсі символізує дитинство на Донеччині, такий собі маленький завод factory kid. З труб в нього йде дим — для багатьох людей зі сходу червоно-білі труби є дуже сильним символом і викликають ностальгію».

Про аксесуари

Базові шкарпетки з технологією відведення вологи Dri-Fit доповнили класичним логотипом ALCHEVSQUE. 

Антон пояснив: «Конструкцію логотипа А->123 також можна побачити на будь-якій вулиці в сучасному місті. Зазвичай таким маркуванням комунальники відмічають на стінах координати розташування пожежних гідрантів. Використовуючи цю форму в тегінгу ми мімікруємо під технічну графіку та інтегруємось у контекст міста. Думаю це можна назвати  метаграфіті». 

Кепки виготовленні з п’яти панелей та нейлону. Ззовні їх прикрасили «шаховим» червоно-білим логотипом ALCHEVSQUE, а всередині — текстовим. 

Купити всі речі з нової колекції можна на сайті ALCHEVSQUE.

Бренд ALCHEVSQUE запущений співзасновником дизайн-агенції CREVV Антоном Івановим, фронтменом гурту «Дети Депутатов» Єгором Литвиненком та керівником відділу продукції в Big Money University Танею Лютою.

Ідея запуску ALCHEVSQUE виникла у Антона Іванова ще давно, а перші скетчі для принтів він створив ще у 2018 році. Назва бренду відсилає до назви міста, в якому виріс дизайнер: «міста, що знаходиться всередині трьох великих заводів та просочене важкою працею».

«Алчевськ сформував мій візуальний смак, ставлення до роботи та глибоку повагу до простих людей, робочого класу. Бренд ALCHEVQUE це свого роду компіляція близької мені візуальної естетики. Основні теги бренду: технічна естетика, робоча уніформа та народний дизайн».

Перший дроп ALCHEVSQUE представив у квітні 2022 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis