Від спокою до страху: 9 почуттів у роботах київського фотографа Віталія Юрасова

DTF Magazine просить українських фотографів вибрати зі свого архіву знімки, які найкраще описують певні почуття та емоції. Наш другий герой – Віталій Юрасов, київський фотограф, учасник об’єднання The Trouble Tribe та співорганізатор вечірок «ТРАБЛ!». Співпрацював із брендами Napapijri, Nike, Puma, BMW та іншими, включно з локальними

Спокій

Ця фотосесія проходила всупереч усьому, і під час знімання у мені були всі емоції, крім того самого спокою. Багато що йшло не за планом.

Але коли Дорн усе-таки став на куб, сонце трохи сіло, світло було виставлене і я побачив перед собою цю картину — спокій мене наздогнав, і саме з такою емоцією тепер асоціюється цей шот.


Щастя

Уявіть, що ви подорожуєте на мотоциклах кілька тижнів: 4000 км, із Києва до Атлантичного океану, до французького Біаррица, і все-таки доїжджаєте туди. Ви їдете виконувати заповітну мрію тих багатьох, хто хоч раз сидів на байку, — катнути узбережжям океану на заході сонця.

Щастя. Це було щастя, і я радий, що вдалося його зняти.


Страх

Той самий Біарриц у Франції. Я вперше наживо зіткнувся зі «стіною смерті» та з людьми, які творять неймовірні речі — їдуть по стіні на мотоциклі. Було страшно.


Бунтарство

Кілька років тому до нас приїжджав уже всесвітньо відомий репер SixNine, і те, що вони з бандою творили, було дуже потужним. Тотальний рок, слеми, стрибки в натовп, яких я від виконавців хіп-хопу не бачив раніше. Він носився босоніж по сцені, прямо по розлитому бухлу, вічно ковзав і ледь не падав, але мчав далі.

Хлопці поводилися зухвало та впевнено. Було круто провести з ними час на стейджі і зняти кадри, що здаються зараз ще більш вагомими.


Упевненість

Цей портрет Бахи, він же Jah Khalib, я зняв, коли гостював у друга Айса в Казахстані. Він покликав мене на знімання кліпу «Медіна», над яким працював.

Неслася цілковита «Гра престолів» щодо віжуалу та подачі. Цей портрет чудово відображає впевненість у собі.


Розчарування

Просто подивіться на це фото! Хіба це не розчарування та смуток? Коли кіт усвідомлює, що перед ним не рибка, а пенал із маркерами під назвою «Карась». Тотальне розчарування.Підтримка

Якщо ви хоч раз були на концерті Макса Коржа, тоді зрозумієте, про що я. Якщо ні – сходіть. Це найлютіші лайви, на яких я бував, а бував я на багатьох.

Хлопці розносять себе і натовп просто на шматки, і такої підтримки від фанів я не бачив у жодного артиста. Неймовірно потужно. Хочу повторити.


Вдячність

Цей кадр було знято після довгої знімальної зміни на кліпі Quest Pistols. Уся команда перед заповітним «дякуємо всім, зміна закінчена» вишикувалася для спільної фотографії. У такі моменти ти особливо гостро відчуваєш вдячність кожному, хто був із тобою на майданчику та працював над спільним результатом.

Це стосується будь-якого проєкту. Фото особливе ще й тому, що мене зазвичай на таких кадрах немає: я знімаю.


Ніжність

Для мене це фото поєднує в собі половину всіх тих емоцій зі списку, що ви надіслали, і ніжність зокрема. Події розгорталися на сеті для Puma з Іваном Дорном. Я пристрілювався перед тим, як переходити на Ваню. У якийсь момент я чітко побачив у голові цю картинку і попросив Іру заглянути в пікап. Ваншот і все вийшло так, як я собі намалював. Ба більше – це моя улюблена фотографія, знята за весь час.


Стежте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis