«Втеча від реальності»: Слухайте новий мініальбом електронної продюсерки Hanna Svirska

Київська продюсерка та авант-поп виконавиця Hanna Svirska випустила новий мініальбом Zabuttya. Реліз з чотирьох треків вийшов на українському лейблі Mystictrax 

За словами Hanna Svirska, центральною темою альбому стала «втеча від реальності», яка для кожного може проявлятись по-різному: «Це може бути закоханість, улюблена справа або просто компʼютерна гра. Те, що розвантажує наш мозок та дає змогу розрядитись».

Так героїня треку Zabuttya «знаходить своє забуття, розчиняючись в наближеному до надприродної медитації стані». В коментарі DTF Magazine Hanna Svirska розповіла, що перший трек мініальбому натхненний п’єсою Лесі Українки «Лісова Пісня».

«Тут немає ні кольору, ні звуку, ні ілюзій, ні болю, ні жалю. Тільки її спокій. Тут вона вирішує залишитись назавжди, укладаючи угоду з блукаючими духами. Вони пропонують їй нове тіло, складене з вітру і хмар, в обмін на те, що вона ніколи не повернеться на землю», — пояснює задум після артистка.

Три треки з мініальбому створені в колаборації з українськими електронними артистами Pymin, Lostlojic та Revshark.

«Хотілось трішки затертого і теплого lo-fi звучання. З цим мені допомагав звукорежисер Nikita Mekalin. А для треку Znamennya Pymin сам зробив аналоговий мастеринг з використанням бобінної стрічки TDK, що додало мініальбому відчуття приємної невагомості».

Лайв-презентація нового мініальбому відбудеться 28 жовтня у на івенті Mystictrax у барі HVLV.

В травні Hanna Svirska випустила мініальбом Yangola з чотирьох треків та одного реміксу від паризького експерименталіста Aho Ssan. Обкладинкою альбому стала картина художниці Сани Шахмурадової-Танської «Молитва за вересень», а головною темою — весна та віра у відродження. Докладніше про реліз — в нашому матеріалі.

Hanna Svirska — київська електронна продюсерка та авант-поп виконавиця. Розпочала кар’єру у 2018 році в дуеті Tunelilisu, а як сольна виконавиця випустила кілька мініальбомів.

Хана поєднує деконструйований вокал, ембієнт та нью-ейдж з експериментальною електронікою, звуками природи та українською поезією.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis