Фестиваль Strichka відбудеться вперше за два роки. В лайнапі — понад 40 артистів

Команда Closer анонсувала лайнап дев’ятого фестивалю електронної музики Strichka. Денний івент відбудеться 20-21 травня на території Стрічкоткацької фабрики на Нижньоюрківській, 31

Організатори готують сім сцен, для яких будуть задіяні майже всі локації Стрічкоткацької фабрики. Клуби Metaculture, Mezzanine, Closer, ‘Otel, «Лісовий причал», Yard та школу Closer Connection планують «об’єднати в одну мережу музичних та мистецьких майданчиків», а декор локацій «базуватиметься на традиційних мотивах». 

В лайнапі заявлені 45 артистів. Серед них п’ять іноземних музикантів: Afriqua (USA), Franck Vigroux & Antoine Schmitt (FR) з візуальним перформансом ATOTAL, Kind Des Geistes aka ISH (DE), Sibil (FR) та John Dimas (DE), а також 35 представників локальної сцени: Alex Savage, Bambu, Bunht, Hidden Element, Igor Glushko, Neonknight, Ponura, Radiant Future, Sasha Zhylyayev, Seba Korecky та Symonenko. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений strichka_festival (@strichka_festival)

Повний лайнап:

Afriqua (USA)
Alex Savage
Aliana
Alina Pash / live
Alinikus
Amir 
Bambu
Borys 
Brooht / live
Brother G / live
Bunht / live
Emil Asadow / live
Franck Vigroux & Antoine Schmitt – A/V “ATOTAL”  (FR)
Gapon
Hidden Element / live
Human Margareeta
Igor Glushko
Kind Des Geistes aka ISH (DE) – A/V live 
Jazzmate
John Dimas (DE)
Karine 
M.Tkachenko
MachineRoom / live
Neonknight / live
Paul Thompson 
Peshka
Ponura
Potreba Group / live
Radiant Future / live
Ready in LED / live
Recid
Revolt
Roman K
Sasha Zhylyayev
Seba Korecky
Shatalow
Ship Her Son / live
Shultz.Sashaa
Sibil (FR)
Splinter UA & Louwave / live
Symonenko / live
Trippsy
The Against / live
Travis
zolaa.

«Це хоч і денна, проте повноцінна Strichka — свято буття та зріз сучасної електронної танцювальної музики в контексті українських реалій, особливостей локальної сцени та архітектури фабрики. Наразі реалії змінилися, тож ми відчуваємо ще більшу необхідність у цій події, бо окрім очевидного культурного значення вона каже: танець — це життя», — коментують анонс в команді фестивалю.

Початок запланований 20 травня об 11:00. Детальний розклад, розповіді про артистів та майданчики фестивалю опублікують ближче до події.

Купити квитки на Strichka-2023 можна за посиланням.

Strichka — один із найбільших фестивалів електронної музики в Україні, та один із чотирьох фестивалів, які робить команда Closer. У 2019 році Strichka вдруге поспіль потрапив до десятки кращих світових фестивалів травня за версією видання Resident Advisor.

Остання на цей момент Strichka відбулась у вересні 2021 року. На ній виступили понад 45 іноземних та локальних артистів, серед яких німець Objekt, британці Idjut Boys, а також італійці Boston 168.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis